Eyyübiye’de yardıma muhtaç ailelere destek sürüyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Eyyübiye’de yardıma muhtaç ailelere destek sürüyor
Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Mehmet Kuş'un talimatlarıyla, yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sokağa çıkmalarına sınırlama getirilen 65 yaş üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı olan ve yardıma muhtaç vatandaşların taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Eyyübiye Belediyesi  salgınla mücadele kapsamında ilçe genelinde çalışmalarına devam eden Eyyübiye Belediyesi, gıda ve hijyen paketleri yardımıyla da vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor.

Başta dışarı çıkmalarına sınırlandırma getirilen 65 yaş üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar olmak üzere yardıma muhtaç vatandaşlara da Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla yardımda bulunan ekipler, vatandaşların duasını alıyor. İlçe genelinde hijyen, temizlik, dezenfekte ve maske dağıtımını sürdüren Eyyübiye Belediyesi sosyal yardım çalışmalarıyla takdir topluyor.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Kuş, vatandaşların her konuda hizmetinde olduklarını söyledi.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Korona virüs ile mücadelemiz devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın talimatı üzerine 65 yaş üstü amcalarımız teyzelerimiz evdeler. Özellikle kronik rahatsızlığı olan kardeşlerimiz evde bizlerini bekliyorlar, bunun farkındayız. Gıda noktasında bugüne kadar çok ciddi çalışmalarımızı sarf ettik. Bir bir ailelerimize ulaştık ve ulaşmaya da devam ediyoruz. Evlerinde kalan değerli Eyyübiyeli kardeşlerim sizler Turkuaz masa üzerinden bizlere ulaşın bizlere ulaşma halinde inşallah bütün ihtiyaçlarınıza cevap vereceğiz. Eyyübiye Belediyesi olarak bütün gayretimizi bu noktaya sarf etmiş durumdayız. Bunun yanı sıra Valiliğin bünyesinde bulunan Vefa Sosyal Destek Grubu’na da  çok ciddi desteklerimiz oldu, olmaya da devam edecek. Sayın Valimiz Abdullah Erin’in talimatları üzerine bizlere iletilen ihtiyaç sahiplerine ulaşıp ihtiyaçlarını bir bir karşılamaya devam ediyoruz. Sizler Evinizde kalın bizler sizler için sahadayız.” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kent Konseyinden Urfalılara hatırlatma! Bu akşam...Önceki Haber

Kent Konseyinden Urfalılara hatırlatma!...

Urfa'da korkunç kaza! Anne, baba ve bebeğin yer aldığı.Sonraki Haber

Urfa'da korkunç kaza! Anne, baba ve bebe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!