Yayın İlkeleri
Yayın ilkelerimiz.

Yayın Politikamız

YAZAR SORUMLULUĞU

Bu internet sitesinde açık isimle yazan köşe yazarının yazısı yayımlanır. Mahlas kullanımı yasaktır. Yazar yazdığı yazıdan dolayı doğrudan sorumludur.

Yazarın yazdığı yazıların yasal yükümlülüğü birinci derecede yazarı bağlar. Yazarın yazdıkları sitemizin görüşlerini yansıtmaz.

OKUR YORUMLARI

URFA HABER MERKEZİ .COM`da haberlere ilişkin yapılan yorumlar, ziyaretçi yorumlarıdır. Yorumlarla ilgili urfahabermerkezi.com yorumları tarafsız bir şekilde yayınlamakla görevlidir. Basın meslek ilkeleri ve ahlaki olan yorumları yayımlar. Ancak yorum içeriğinden kesinlikle sorumlu tutulamaz. Farkında olmadan ancak yayın ilkelerine uygun düşmeyen yorumları uyarı gelmesi halinde yayından kaldırmayı taahhüt eder. Gönderilen yorumları yayımlayıp yayımlamama yetkisi yayın kurulundadır.

Kişisel Haklara Saygı
Kişilerin yaşam tarzlarını, dini inanışlarını, eğitimlerini giyim kuşamlarını, alışkanlıklarını ve benzeri bireysel tercihleri hedef alan, aşağılayıcı ve küçük düşürücü hicbir habere yer vermeyip; belirli bir kişi hakkında şüphe uyandıran, acıkca olmasa bile ima yolu ile onu karalayan, iftiraya yönelik hiçbir içerik yayımlamamaya dikkat ediyoruz.

Kamuya Saygı
Kamuoyu vicdanında rahatsızlık uyandıracak şekilde, genel ahlak anlayışını, dini duyguları ve aile kurumunun temel yapısını sarsacak içerikler yayınlamıyoruz.

Aile Yapısına Saygı
Çocukların erotik ve şiddete yönelik öğeler taşıyan içeriklerden korunması için gerekli hassasiyeti gösteriyor ve aile yapısının bozulmamasına dikkat ediyoruz.

Güvenirlilik
Sunduğumuz haberlerin doğru olmasına özen gösteriyoruz. Kullanılan her haber ve içerik güvenilir kaynaklara dayandırılıyor, ilgi çekmek amacı ile kasıtlı olarak yanlış ve yanıltıcı bilgilere yer vermiyoruz.

Şeffaflık
Hizmet kalitemizin sürekli geliştirilebilmesi için okurlarımızın aktif katılımını sağlamaya çalışıyor ve her gün daha iyi yayın yapma konusundaki  kararlığımızı korumaya çalışıyoruz.

İçerik
www.urfahabermerkezi.com’da her zaman güzellikler göreceksiniz. Kendimizi sizler için yeniliyor ve kültürümüzü, özümüzü www.urfahabermerkezi.com’ taşıyoruz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.