Şanlıurfaspor’da seçimli genel kongreye kısa bir süre kala kulübün eski sportif direktörü Mehmet Giray Küçük’ten flaş bir iddia geldi.

Ata sporları Geleneksel Sporlar Merkezi'nde geleceğe taşınıyor Ata sporları Geleneksel Sporlar Merkezi'nde geleceğe taşınıyor

Küçük, kulübün 'Transfer Yasağı' problemi olduğunu ve bu sorunu aşmak için acilen 30 milyon liraya ihtiyacı olduğunu aktardı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Küçük şu ifadelere yer verdi:

“Aldığım bilgilere göre Urfasporun transfer yasağı almaması için ödemesi gereken acil para 30 milyon civarında olduğu söyleniyor.

Başkan adayları aday olmadan önce bu parayı hemen ödemeyi taahhüt edip öyle aday olsunlar. Ben başkan olduktan sonra sponsordur belediye vs den parayı toplarım diye düşünüyorsanız sakın bulaşmayın zaman kaybı yaratıp takımı batırırsınız.

Öyle herşey dört dörtlük olsun kasada para olsun bende yönetimle gelip 5-10 milyon toplarım diye düşünüyorsanız gelmeyin kardeşim.

O dediğinizi zurnacı ibo dayı da yapar taraftarlardan herhangi birisi aday olsa da yapar.

Benim param yok ama aklım fazla diyorsanızda şimdilik kulübün akla değil paraya ihtiyacı var . Haaaa bu arada olmadı siz bu parayı taahhüt edin kulübün önünü açın hele ben size hiçbirinizde olmayan aklı beleş veririm merak etmeyin”.

Editör: Abdullah Toprak