URFAHABERMERKEZİ / Abdullah TOPRAK - Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde kaybolan çocukları bulma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak farklı tarihlerde kaybolan üç çocuk, yapılan yoğun araştırmalar sonucunda sağ salim ailelerine teslim edildi.

2010 doğumlu D.A., 2007 doğumlu A.B. ve 2008 doğumlu R.D. isimli çocuklar, kayboldukları tarihlerden bu yana büyük bir özveriyle yürütülen arama kurtarma operasyonları sayesinde bulundu. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, çocukların bulunmasında etkin bir rol oynayan tüm ekipleri takdir etti.

ŞANLIURFA’DA TRAFİK İHLALİ YAPANLARA CEZA YAĞDI ŞANLIURFA’DA TRAFİK İHLALİ YAPANLARA CEZA YAĞDI

Aileler, çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Emniyet yetkilileri de benzer durumların tekrar yaşanmaması için toplumun dikkatli olması gerektiğine vurgu yaptı. Çocuk Şube Müdürlüğü, kayıp çocuk vakalarına karşı daha duyarlı olunması ve şüpheli durumların anında bildirilmesi gerektiğini belirtti.

Bu başarıyla, Şanlıurfa Emniyeti’nin çocukların güvenliğini sağlama konusundaki kararlılığı bir kez daha ortaya koyulmuş oldu. Kayıp çocukların bulunması, toplumda büyük bir rahatlama ve sevinç yarattı.

Kaynak: Urfa Haber Merkezi