URFAHABERMERKEZİ / Abdullah TOPRAK - Şanlıurfa'da yaşayan Ahmet Tartal, oğlunun kaybolmasıyla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla yardım çağrısında bulundu. Baba Tartal, oğlu Mehmet'in geçtiğimiz cuma gününden bu yana kayıp olduğunu belirterek, "Arkadaşlar, bu oğlum Mehmet'tir. Cuma gününden beri kayıptır. Görenler Allah rızası için bana haber etsin. Cep telefonum 0545 748 29 20" ifadelerini kullandı.

Henüz 18 yaşına girecek olan Mehmet, Eyyübiye ilçesinin Eyyüpnebi Mahallesi'nde kayboldu. Ahmet Tartal, oğlunun kaybolması üzerine hemen emniyet yetkililerine bilgi verdiğini belirterek, yetkililerle sürekli iletişim halinde olduğunu ve Mehmet'ten gelecek güzel bir haberi umutla beklediğini ifade etti.

Oğlunun bulunması için tüm Şanlıurfa halkından destek isteyen baba Tartal, Mehmet'in kaybolduğu gün giydiği kıyafetler hakkında da bilgi verdi. Tartal, "Mehmet, üzerinde mavi bir tişört ve kot pantolon ile evden çıktı. O günden beri kendisinden haber alamadık. Gören, duyan veya herhangi bir bilgiye sahip olan herkesten ricamız, bizimle ya da emniyet güçleriyle hemen iletişime geçmeleridir" dedi.

Şanlıurfa'da Otobüs Kazası: Panik Halindeki Yolcular Camları Kırarak Kurtuldu! Şanlıurfa'da Otobüs Kazası: Panik Halindeki Yolcular Camları Kırarak Kurtuldu!

Mehmet'in kayboluşu, şehirde büyük bir endişe yaratırken, sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar sayesinde kayıp haberinin geniş kitlelere ulaşması sağlandı. Yerel halk, Mehmet'i bulabilmek için seferber oldu. Çeşitli arama kurtarma ekipleri ve gönüllüler, Şanlıurfa'nın farklı bölgelerinde arama çalışmalarını sürdürüyor.

Ahmet Tartal, sosyal medya paylaşımlarında oğlunun bir an önce sağ salim bulunması için dualarını eksik etmediğini belirterek, "Mehmet, eğer bu mesajı bir şekilde görebiliyorsan, ne olur hemen evine dön. Seni çok seviyoruz ve merak ediyoruz" dedi.

Ahmet Tartal'ın yardım çağrısı, Mehmet'in kısa sürede bulunması umuduyla sosyal medyada hızla yayılmaya devam ediyor.

Kaynak: Urfa Haber Merkezi