2-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Slovakya’da düzenlenen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasına Şanlıurfalı sporcular damga vurdu.

AVRUPA ŞAMPİYONU

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sporcularından Salih Emir Koç, nefes kesen bir mücadelede rakiplerini geride bırakarak Avrupa Şampiyonu olma unvanını kazandı.

Ahmet Recep Cabaoglu ve İsmail Hakkı Kılıç ise kıyasıya çekişmenin ardından avrupa üçüncülüğü elde etti. Yusuf Ziya da dördüncülük elde ederek milli sporcu kafilesine önemli bir katkı sağladı. Bu muhteşem başarıyla Şanlıurfalı sporcular, Moldova'da yapılacak Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası'na katılma hakkı kazandı.

DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINA KATILMAYA HAK KAZINDILAR

Kurbanlık olarak satın alınan hayvana, daha sonra başkaları ortak edilebilir mi? Kurbanlık olarak satın alınan hayvana, daha sonra başkaları ortak edilebilir mi?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında Büyükşehir Sporcularımız; - Salih Emir Koç Avrupa 1.’si - Ahmet Recep Cabaoglu Avrupa 3.’sü - İsmail Hakkı Kılıç Avrupa 3.’sü - Yusuf Ziya Avrupa 4.’sü olarak Moldova’da yapılacak Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.