Uluslararası İstanbul İplik Fuarı 20'nci kez ziyaretçileriyle buluştu Uluslararası İstanbul İplik Fuarı 20'nci kez ziyaretçileriyle buluştu

İSTANBUL (AA) - Multinet Up, spor giyim ve malzeme mağazası Decathlon ile işbirliği gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Multinet Up, çalışan ihtiyaçlarına çözüm ortaklığı sunan bir platform olma hedefi doğrultusunda Decathlon ile işbirliğine imza attı.

Yemek kartı, konaklama ve akaryakıt çözümleri dışında kurumsal hediye kartı ile teşvik, ödüllendirme ve motivasyon süreçlerinde de firmalara çözüm ortaklığı sunan Multinet Up, işverenlere geniş bir hizmet ağı sağlıyor.

Multinet Up'ın kurumsal hediye ve çalışan yardımı uygulamaları için sunduğu MultiGift kapsamında, yeni bir marka çözümü olarak yer alan Decathlon işbirliği, çalışanlara teşvik ve motivasyon sağlamayı, giyim ve spor malzeme ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlıyor.

İşbirliği sayesinde, Decathlon hediye kartı alan çalışanlar, Decathlon web sitesinde ya da Türkiye'deki bütün Decathlon mağazalarında hediye kartını kullanabilecek. Alım tarihi itibarıyla 1 yıl geçerlilik süresi bulunan kart, tek ya da birden fazla kullanıma bölünerek kullanılabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Multinet Up Üye İş Yeri ve İş Birliklerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erem Çakıroğlu, Multinet Up olarak yüzlerce farklı ihtiyaca yanıt verebilen geniş bir tedarikçi ağı ile hizmet vermeyi son derece önemsediklerini belirtti.

MultiGift çatısı altında sundukları çözümleri her sene yeni alternatiflerle zenginleştirdiklerini aktaran Çakıroğlu, şunları kaydetti:

"Yeni ortaklıklar ve iş modelleri hayata geçirerek çalışma hayatının değişen dinamiklerine en uygun çözümleri üretiyoruz. Odağımızda her zaman çalışan var. Decathlon ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğiyle şehirdeki günlük aktivitesine egzersizi dahil etmeyi veya doğada keyifli vakit geçirmeyi seven sporseverlere ulaşmak istedik. Decathlon'un binlerce üründen oluşan geniş ürün yelpazesini, MultiGift çatısı altında çalışanlara sunuyor olmaktan son derece memnunuz. Böylece işverenler, özellikle beyaz yaka çalışanların sağlıklı yaşam rutinlerine sporu ve egzersizi dahil etmeleri adına teşvik edici bir alternatif sunabilirler."