Futbol: Trendyol Süper Lig Futbol: Trendyol Süper Lig

İZMİR (AA) - İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi, Şavkar Cimnastik Spor Kulübüne sağlık sponsoru oldu.

Medical Point Hastaneler Grubu Üst Yöneticisi Veysi Kubba, Şavkar Cimnastik Spor Kulübünün Karşıyaka ilçesine değer katan kurumların arasında yer aldığını belirtti.

Şavkar Cimnastik Spor Kulübünün milli sporcular yetiştirdiğini vurgulayan Kubba, şöyle konuştu:

"28 yıllık bir sağlık kuruluşu olarak, sporla sağlığı bir bütün olarak gören bir anlayışla hareket ediyoruz. Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Takımı'na ana sponsor olduk. Çocukların sigara ve uyuşturucudan uzak durmasını sağlıyoruz. Şavkar Cimnastik Spor Kulübünde yetişecek çocukların sağlıklı bir altyapıya kavuşması için bu imza törenini yapıyoruz. Bu bölgede yetişen çocuklarımızın sağlıklı ve disiplinli bir hayata adımlarında önemli 2 markayı çocukluktan zihinlerinde birleştirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz."

Şavkar Cimnastik Spor Kulübü Başkanı İsmail Göktekin, Medical Point İzmir Hastanesinin sağlık sponsorları olmasından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.

Cimnastikte sağlık kurumlarının desteğinin önemine işaret eden Göktekin,"Her türlü özellikli işlemin yapıldığı bir hastanenin destek vermesi bizler için çok önemli. Cimnastik yapan sporcuların ameliyatlarını çok üst düzey doktorların yapması gerekiyor. Bizim için bu birliktelik çok önemli." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Veysi Kubba ile İsmail Göktekin, sponsorluk anlaşmasına imza attı.

İmza törenine, milli cimnastikçiler İbrahim Çolak, Ahmet Önder ve Adem Asil ile antrenörleri Yılmaz Göktekin'in yanı sıra kulübün minik olimpik sporcuları da katıldı.