Künyemiz
URFAHABERMERKEZİ

URFAHABERMERKEZİ 

Abdullah Toprak

urfahabermerkezi@hotmail.com

 

urfahabermerkezi.com BİHA ve DHA abonesidir.

 

Urfa Haber Merkezi Sitemizde (urfahabermerkezi.com) yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı urfahabermerkezi.com'a aittir.

İzin almadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

URFA HABER MERKEZİ

 

VİZYONUMUZ
 

Milli Birlik ve Beraberlik duyguları içinde Vatanın Bölünmez Bütünlüğünü önemseyen anlayışıyla; Türkiye’nin en çok takip edilen, konuşulan UrfaHaberMerkezi Yayın çizgisinden ödün vermeden tarafsız yayın politikası ile ilerlemektir.

 

MİSYON


Her kitleye hitap eden objektif yayın anlayışıyla Türkiye’deki Medya anlayışında Kaliteyi Yükseltmek, Deneyimli ve Vizyoner Habercilik  konusunda yeni, heyecan verici bir soluk kazandırmaktır.

 

YAYIN İLKELERİMİZ

 

I. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yasalarla belirlemiş olduğu kriterler ve yayın ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını devam ettirmek.

 

II. Anayasanın sözüne ve ruhuna bağlı olmak; Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, Milli Egemenliği, Cumhuriyeti, Kamu Düzenini, Genel Asayişi, Kamu Yararını korumak ve kollamak.

 

III. Milli Kültürümüzün geçmiş ve bugünkü değerleri tanıtılırken Halkın bu değerleri benimseyip sahip çıkmasına, geliştirmesine yardımcı olmak.

 

IV. Kişiler ve kuruluşları eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer vermemek.

 

V. Soruşturulması Gazetecilik ve Televizyon Yayıncılığı imkânları içinde bulunan haberler, soruşturulmaksızın veya doğruluğuna emin olmaksızın yayınlamamak.

 

VI. Türk Milli Eğitiminin temel görüş, amaç ve ilkelerine uymak.

 

VII. Kolayca anlaşılabilir doğru, temiz ve güzel bir Türkçe dilini kullanmak.

 

VIII. Şiddet ve zorbalığı özendirici insani değerleri incitici yayın yapmaktan kaçınmak.

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.