Vialand Tema Park oyun sektöründeki ilk yatırımını yaptı Vialand Tema Park oyun sektöründeki ilk yatırımını yaptı

İSTANBUL (AA) - Kamil Koç, yılın en itibarlı markalarını belirleyen The ONE Awards'tan yine ödülle döndü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde yılın en itibarlı markaları belli oldu.

Pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli standartlarından biri olan ve bu yıl 10'uncu kez düzenlenen The ONE Awards'ta "Yılın İtibarlıları" yine halk jürisi tarafından belirlendi.

'İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü' araştırması kapsamında, 12 ilde 1200 kişiyle yüz yüze görüşmeler yapıldı. Görüşmelerin sonucunda 70 kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ödüle layık görüldü.

Türkiye seyahat sektörünün tercih edilen markası Kamil Koç da The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Karayolu Taşımacılığı kategorisinde "Yılın İtibarlısı" seçildi.

2023'te de halk jürisi tarafından sektörünün en itibarlı markası seçilen Kamil Koç, böylece üst üste üçüncü kez bu ödülü kazanarak, önemli bir başarıya imza attı.

- "Bizzat yolcularımız tarafından ödüllendirilmek apayrı bir mutluluk"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kamil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, halkın oyları ile bir kez daha yolların en itibarlı markası seçildiklerini belirtti. Kamil Koç'un 1000'e yakın araçtan oluşan filosu, yaklaşık 2000 çalışanı ve her yıl taşıdığı milyonlarca yol arkadaşıyla birlikte çok büyük bir aile olduğunu vurgulayan Kepek, şunları kaydetti:

"Her sabah ülkemizin dört bir yanında bine yakın aracımız sefere çıkıyor. Çıktığımız her seferde tek bir şeyi amaçlıyoruz, o da bizi tercih eden yol arkadaşlarımızı markamızın hizmet kalitesine yaraşır bir şekilde güven içinde varacakları noktaya ulaştırmak. Türkiye'nin ilk kara yolu seyahat markası olarak, kurulduğumuz günden bu yana yolcularımızın memnuniyeti bizim için her zaman odak noktası oldu ve bu temel yaklaşımdan hiçbir zaman taviz vermedik. Bugün ülkemizin en çok tercih edilen kara yolu seyahat markası olmamızın ardında bir asra yaklaşan köklü hizmet tecrübemizin yanı sıra yolcu memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleyen hizmet anlayışımızın da büyük payı var."

Kepek, Cumhuriyet'in 100'üncü yılında da böyle bir ödülle taçlandırılmanın kendileri için ayrı ve özel bir anlam taşıdığına dikkati çekerek, "Bu değerli ödül, bizzat araçlarımızı tercih eden yol arkadaşlarımızın oyları ile veriliyor. Dolayısıyla yol arkadaşlarımız tarafından böylesine bir ödüle layık görülmek bizler için apayrı bir mutluluk. Üstelik bu ödülü son üç yılda üst üste üçüncü kez kazanıyoruz. Bu istikrarlı başarı için tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. 2024 yılında da yine yolcu memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla yol arkadaşlarımıza Kamil Koç'un hizmet kalitesini yaşatmaya devam edeceğiz." yorumunu yaptı.