Yeni Medya Başkanı Saraçoğlu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yeni Medya Başkanı Saraçoğlu
Ak Parti yeni görev bölümünde Şanlıurfa İl Teşkilatının Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevine iş adamı Kemal Saraçoğlu getirildi.

TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞINA KEMAL SARAÇOĞLU GETİRİLDİ.

AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

SARAÇOĞLU “SİVİL TOPLUJM ÖRGÜTÜ VE MEDYA İLE SÜREKLİ DİYALOG HALİNDE OLACAĞIZ”.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ ında katılımı ile gerçekleşen  3. Olağan kongreyle  Avukat Ahmet Düşünür’ün başkanlığında  göreve getirilen Ak Partinin yeni yönetimi görev bölümü yaptı. Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatının Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevine iş adamı Kemal Saraçoğlu getirildi.

Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatının 15 Haziran günü yapılan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ında katıldığı kongrede İl Başkanlığına getirilen Avukat Ahmet Düşünür’ün listesinde yer alan 49 kişi arasında görev dağılımı yapıldı. 14 kişiden oluşan Ak Parti Şanlıurfa İl Yürütme Kurulunda bir bayanda yer aldı.

Ahmet Düşünür’ün Başkanlığındaki  Ak Parti yeni yönetim  İl Yürütme Kurulu şu isimlerden oluşuyor. Remzi Canbeyli Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı, Veysel Polat Teşkilat Başkanı, Yusuf Eğilmez Seçim İşleri Başkanı, Kemal Saraçoğlu Tanıtım ve Medya Başkanı, Mustafa Hekimoğlu Dış İlişkiler Başkanı, Emin Demirkol Sosyal İşler Başkanı, Fevzi Demirkol Yerel Yönetimler Başkanı, Emin Karadağ Ekonomi  İşler Başkanı, Erkan Sözen Halkla İlişkiler Başkanı, Halit Taşdöndüren Mali ve İdari İşler Başkanı, Ömer Hacımakiloğlu AR-GE Başkanı, Hatice Kaplama İl Sekreteri, Mahmut Cahit Büyükkılıç İl Muhasibi

Yeni  yönetimde İl Muhasipliğine getirilen Mahmut Cahit Büyükkılıç’tan  boşalan Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevine Şanlıurfa nın sevilen simalarından halen Şanlıurfaspor kulübü İkinci Başkanlığı görevini sürdüren kentin çeşitli semtlerinde mobilya mağazaları olan iş adamı Kemal Saraçoğlu getirildi.

Ak Parti Şanlıurfa Tanıtım  ve Medya Başkanı Kemal Saraçoğlu Başbakanın da katıldığı kongreyle göreve gelen yeni yönetiminin tek amacının Şanlıurfa ya hizmet etmek olduğunu söyledi. Sivil Toplum Örgütü ve Medya ile sürekli diyalog halinde olacaklarını belirten Kemal Saraçoğlu “  Şanlıurfa ya yapılacak hizmetler konusunda medya ve sivil toplum örgütlerinden de görüş alacağız. Belirleyeceğimiz sorunları Milletvekillerimizin de desteğiyle Ankara’ya taşıyacağız. Şanlıurfa nın menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Merkeze bağlı köyler ilçeler ile ilçelere bağlı köyleri sürekli dolaşıp halkın içinde olacağız. İktidarın nimetlerini en iyi şekilde Şanlıurfalılara sunacağız.  2011 yılında yapılacak olan genel seçimlere partimizi hazırlayacağız. İl Başkanımızın hedefi 2011 yılında oy oranımızı Şanlıurfa da yüzde 75’e çıkarmak bunun için gece gündüz demeden çalışacağız. Basın mensuplarımızdan da desteklerini bizden esirgememelerini bekliyoruz” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sp İzmir Kadın Kolları: Mayın Kanunu'ndaki Endişemiz SürüyorÖnceki Haber

Sp İzmir Kadın Kolları: Mayın Kanunu'nda...

Tuvalette YatıyorlarSonraki Haber

Tuvalette Yatıyorlar

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!