×
×
Spor
Urfaspor 'topu' belediyeye attı!
Şanlıurfaspor'un dün yapacağı açıklama, Kulüp Başkanı Mehmet Yılmaz'ın basın mensuplarını yaklaşık 1 saat bekletmesi nedeniyle iptal edildi. Basından kulübe sert tepki gelirken, sarı-yeşilli yönetim topu belediyeye attı.
18 Temmuz 2019 Perşembe 10:10

Şanlıurfaspor'un dün yapması beklenen açıklaması Kulüp Başkanı Mehmet Yılmaz'ın basın mensuplarını 1 saat bekletmesi nedeniyle iptal edildi.

Dakikalarca Büyükşehir  Belediyesi Binasında bekleyen basın, Yılmaz'ın Beyazgül ile basın açıklaması saatinde görüşmesine tepki göstererek, binayı terk etti. Yaşanan olay sonrası kentte yayımlanan 8 yerel gazete ise aldığı ortak görüş ile Şanlıurfaspor basın açıklamalarını takip etmeme kararı aldı.

ŞANLIURFASPOR'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Şanlıurfaspor'a tepkiler büyürken, kulüp tarafından bir açıklaması daha yapıldı. Yapılan açıklamada topu Büyükşehir Belediyesine atan sarı-yeşilli yönetim, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün saat 13'de Büyükşehir Belediyesi önünde gerçekleştirecek olan basın açıklamamız; Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül ile yapılan görüşmenin uzaması nedeniyle, elimizde olmayan nedenlerden dolayı gerçekleştirilememiştir. Bu durum .Şanlıurfaspor yönetimi olarak bizlerin tasarladığı bir durum değildir. Tamamiyle istem dışı gelişmiştir. Acilen gerekli olan maddi desteğin alınabilmesi adına görüşmeler uzamış, bu durumdan dolayı basın mensubu arkadaşlarımız fazla bekletildikleri için, belediye binasını terk ederek tepkilerini ortaya koymuşlardır. Aynı şehirde yaşadığımız ,aynı gemide yol aldığımız basın çalışanlarının farklı yorumlarda bulunması bizleri üzmüştür.. Şanlıurfaspor'un menfaatleri için hepimizin aynı tarafta olması gerekiyor .Bu yüzden bizleri açıklama yapmak için bekleyen basın mensubu arkadaşlarımızın da bizlerin yani "Şanlıurfaspor'un " tarafında olup .bizlerle birlikte 50 yıllık camiamıza destek arayışı içinde olmalarını arzu ederdik. Bizler her şeye rağmen Şanlıurfaspor'un menfaatleri için giydiğimiz bu ateşten gömleği, tenimizi yaksa da bedenimizi kavursa da çıkarmayacağımızı belirtmek istiyoruz..."

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı