×
×
Kültür-Sanat
Urfalı yapımcıdan heyecanlandıran proje
Uzun zamandır ön hazırlığı yapılan ve film eleştirmenleri tarafından merakla beklenen ‘Şuursuz Aşk’sinema filminin çekimlerine başlandı.
1 Temmuz 2019 Pazartesi 22:13

1980 ihtilalinin gölgesinde, bir akıl hastanesinde geçen olaylar zincirine, şuursuz ,masum bir aşkın da eşlik ettiği film; aşkın en saf,en gerçek haliyle izleyicilerin ruhuna dokunacaktır. 80 li yılların nostaljik havasını da izleyiciye yaşatacak olan filmin yapımcısı Orhan Şeddatlı,yönetmen koltuğunda ise Umut Ertek yer alacaktır.

Başrollerini ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu ve Hercai dizisinin yıldızı,son dönemlerin en sevilen oyuncularından Ebru Şahin’in paylaştığı sinema filmi, Ebru Şahinin fanları tarafından da yakın markaja alındı. Filmde Tuncer Salman ,Burcu Kara,Ruhi Sarı,Ayşegül Günay,Emir Benderlioğlu,Volga Sorgu,Emir Çiçek ... gibi usta isimler de yer alıyor.

Özgün senaryosuyla ve profesyonel oyuncu kadrosuyla iddialı bir proje olan Şuursuz Aşk,önümüzdeki sezonun en ses getirecek filmlerinden olması bekleniyor. CGV mars dağıtımın üstlendiği film 20 aralık 2019 da izleyiciyle buluşacaktır.

Sıradışı,samimi,hem ağlatan hem güldüren konusuyla,izleyici tarafından merakla beklenen film, Avrupanın birçok ülkesinde,Ortadoğu ve Arap ülkelerinde de şimdiden yoğun talep görmeye başladı. Film,bu ülkelerde de yine aynı tarihte vizyona girecektir. ’Şuursuz aşk’ ayrıca İsmail Hacıoğlu’nun rol aldığı Ayla filminden sonra ki en iddalı sinema filmi olarak da görülüyor.

Urfahabermerkezi/Mehmet Emin Demirel

Yorumlar (1)

Faruk

5 ay önce

Allah hayırlı uğurlu etsin

Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı