‘TÜRKİYE'NİN GİRİŞİMCİ KADIN GÜCÜ BULUŞMALARI’ ETKİNLİĞİ URFA’DA YAPILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
‘TÜRKİYE'NİN GİRİŞİMCİ KADIN GÜCÜ BULUŞMALARI’ ETKİNLİĞİ URFA’DA YAPILDI
TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu’nun organizasyonu ile Şanlıurfa’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ‘Türkiye'nin Girişimci Kadın Gücü Buluşmaları’ etkinliği gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu, dün Şanlıurfa’ya geldi. Kente gelen Hisarcıklıoğlu, Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü “Türkiye'nin Girişimci Kadın Gücü Buluşmaları” etkinliğine katıldı.
 

Etkinliğe Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, ŞUTSO Onursal Başkanı İsmail Demirkol, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Meclis Başkanı Ahmet Altun, ŞUTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Meclis Başkanı İsa Kızıldemir, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı ve TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı, çevre illerin Oda ve Borsa Başkanları, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları Başkan ve Kurul Üyeleri ile davetliler katıldı.
 


 

Program; TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı ve TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu,  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Milletvekili A.Eşref Fakıbaba ve Vali Abdullah Erin’in açılış konuşmalarıyla başladı.
 


 

Konuşmaların ardından, moderatörlüğünü Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen’in yaptığı İlham Buluşmaları Paneli’ne geçildi. Panelde, TEZMAKSAN Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu, Mapsis Metal Havacılık ve Savunma Sanayi A.Ş Genel Müdürü Filiz Akkaş ile Of Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Zuhal Akyüzlü panelist olarak yer aldı.

Gerçekleştirilen panel, soru ve cevap bölümünün ardından sona erdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Suruç'ta silahlı kavga: Yeğenini öldürdüÖnceki Haber

Suruç'ta silahlı kavga: Yeğenini öldürdü

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR, SULTANBEYLİ İLE YENİŞEMEDİSonraki Haber

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR, SULTANBEYLİ İLE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!