TİKAV Bireysel Gelişim Programı Burs Başvuruları Başlıyor‏

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TİKAV Bireysel Gelişim Programı Burs Başvuruları Başlıyor‏
Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Bireysel Gelişim Programı 2011-2012 Akademik yılı burs başvuruları, 01 Ekim–15 Kasım 2011 tarihleri arasında yapılacak.
Kendine güvenen, öğrenmeye ve gelişime açık, yeteneklerinin farkında olan bireyler yetiştirmeyi kendine görev edinen Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), 2011-2012 akademik yılında da üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaya ve geleceğin lideri olmaya hazırlayacak yaşam becerileri kazandırmaya devam ediyor. 

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Bireysel Gelişim Programı 2011-2012 Akademik yılı burs başvuruları 01-Ekim-15 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Bireysel Gelişim Programı burs başvurularına; T.C. vatandaşı olmak, Fırat Üniversitesi’nde öğrenim görüyor olmak, ı.öğrenim dört yıllık lisans programına devam ediyor olmak, 2011–2012 Akademik yılında üniversite birinci sınıf öğrencisi olmak ön koşullara uygun adaylar başvurabilecek.

Son başvuru tarihinin 15 Kasım 2011 olarak belirlendiği Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Bireysel Gelişim Programı burs başvuruları, http://www.tikav.org.tr adresi üzerinden yapılabilecek. Yapılacak olan ön değerlendirme sonrasında, sonuçlar adaylara e-posta yoluyla bildirilirken, ön değerlendirme sonucu olumlu olan adaylar mülakatlara davet edilecek. Burs başvurusu sürecindeki bütün iletişimler  e-posta aracılığı ile yapılacak.

Ayrıca, Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Bireysel Gelişim Programı 2011-2012 Akademik yılı burs başvuruları kapsamında, 21 Ekim 2011 tarihinde Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde “Burs Tanıtım Konferansı” yapılacak.

Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV) Hakkında

TİKAV, Akfen Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın tarafından 15.01.1999 tarihinde Ankara’da kuruldu. Üniversite öğrencilerinin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak gençleri geleceğin lideri olmaya hazırlayan ve Türkiye’nin insan kaynakları kalitesini yükseltmeyi hedefleyen TİKAV, bu hedef doğrultusunda uyguladığı Bireysel Gelişim Programı ile Türkiye’de bir ilke imza attı.

TİKAV ayrıca, 2001 yılında Uluslararası Gençlik Ödülü Programının (International Award for Young People) Bağımsız Operatörü olarak programı kendi bünyesindeki gençlere uygulama yetkisini aldı. 2003 yılında Uluslararası Gençlik Ödülü Programının tüm Türkiye’de uygulanmasını temin etmek üzere Ulusal Otorite olarak kurulan ve yetkilendirilen Gençlik Ödülü Derneğinin kuruluşuna öncülük etti. TİKAV uyguladığı programlar kapsamında gerçekleştirdiği projelerde UNFPA, UNICEF ve Avrupa Birliği Gençlik Programı fonlarından yararlandı; çeşitli Birleşmiş Milletler Konferanslarında Türkiye delegasyonunda yer aldı. • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfa Doluya Teslim Oldu ( Video )Önceki Haber

Şanlıurfa Doluya Teslim Oldu ( Video )

Anemiyi Ciddiye AlınSonraki Haber

Anemiyi Ciddiye Alın

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar