Tatlıses'in evlilik cüzdanı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tatlıses'in evlilik cüzdanı
Ayşegül Yıldız ile evlenen İbrahim Tatlıses’in doktoru sanatçının isterse baba olabileceğini açıkladı.
Evlendiği günden beri eşi Yıldız’ın beraber hastanede kaldığı Tatlıses’le ilgili dün bir açıklama yapan ve evleneceğini nikâhtan 2 saat önce öğrendiğini ifade eden Holoğlu, “Sanatçımız, önümüzdeki günlerde rutin kontrollerini yaptırmak amacıyla, erken dönem tedavilerinin yapıldığı Almanya’daki Murnau Kliniği’ne gidecek. İbrahim Bey bağımsız olarak yürümeye başladı. Çok sağlıklı. Baba olmak isterse, hiçbir problemi yok. Bu evlilik, tedavi sürecini olumlu etkileyecektir” dedi.

"DAMLA'YLA HELALLEŞTİK AYRILDIK"

İbrahim Tatlıses ise evliliğiyle ilgili iddialar üzerine dün yazılı bir açıklama yaptı. Ayşegül Yıldız’ın evlilik sözleşmesi istemediğini belirten Tatlıses, “Konuşulan konulardan ne benim ne de Ayşegül Hanım’ın haberi var. Seyredip gülüyoruz.  Ne Ayşegül Hanım’ın benim paramda gözü var ne Ayşegül Hanım evlilik için şart koşmuş ne de Damla Hanım Ayşegül Hanım yüzünden kovulmuştur. Kovuldu kelimesi çok çirkin. Ve hiç yakışmamıştır. Damla hanım 9 yıllık çalışma hayatında her türlü işimde yardımcı olmuş ve elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Karşılıklı konuşup helalleşerek iş ilişkimizi bitirdik” cümlelerine yer verdi. Tatlıses’in, sürpriz nikâh sonrası bile müzikal çalışmalarını aksatmadığı ortaya çıktı. Tatlıses, akşam üstü biten tedavisinin ardından müzik egzersizleri yaptı. Tatlıses’in annesi Leyla Tatlı’nın da oğlunun Yıldız’la evlenmesine karşı çıktığı ve torunu İdo’yu teselli ettiği belirtildi. Bazı Tatlıses hayranları hastane önünde kurban kesti.

İŞTE TATLISES'iN NİKAH CÜZDANI

59 yaşında 2. kez nikâh masasına oturan İbrahim Tatlıses’in evlilik cüzdanı da kameralara böyle yansıdı. Tatlıses’in cüzdanda eski bir fotoğrafını kullanması ise dikkat çekti. (HT Magazin)


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vergi borçluları <span style="color: #ff0000;">DİKKAT !</span>Önceki Haber

Vergi borçluları <span style="color: #ff...

Meclis&#8217;in ilk gündemi belli !Sonraki Haber

Meclis&#8217;in ilk gündemi belli !

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar