Sıcak, samimi, zihin açıcı bir program

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sıcak, samimi, zihin açıcı bir program
Her sabah ya soframıza ya yolculuğumuza konuk oluyorlar. Günün ilk haberlerini onlardan alıyoruz. Haberlerle birlikte keyifli bir sohbet de dinleyenleri bekliyor...

İhsan AYDIN'ın röportajı

Ailenizin fertleriyle ya da en sevdiğiniz arkadaşınızla kahvaltı sofrasına oturmuşsunuz… Elinizde günlük gazeteler, birbirinize haberleri okuyorsunuz. Hayatın içinden, pratik bilgiler veren haberleri seçiyorsunuz. Bazen olumsuz haberler karşınıza çıkıyor, kızıyorsunuz. Arkadaşınızla öfkenizi, mutluluğunuzu paylaşıyorsunuz.

Sabah saatinde trafiğe çıkan arkadaşınızı arayıp hangi yolların kapalı olduğunu söyleyip tercih etmesi gereken yolu belirtiyorsunuz. Ayrıca hava durumunu söylüyorsunuz. 'Bugün yağışlı, şemsiyeni al' diyorsunuz.

Araştırmalara göre Türkiye’nin en çok dinlenen sabah haber programlarından biri Yedi Gün Yedi Sabah… Mehmet Can ve Selda Atalay’ın sunduğu Radyo 7’de yayınlanan Yeni Gün Yedi Sabah’ta, sabah kahvaltısında gazete okuyan samimi iki arkadaşın sohbeti mikrofona yansıyor.

Türkiye’nin en samimi sabah haber programının sunucularıyla aynı samimiyetle söyleşi yaptık. Söyleşide bize çok söz düşmedi. Meslekleri konuşmak olan iki radyocu karşısında biz bir sorduk onlar beş konuştu.

Sıcak, samimi, Türkçeye önem veren, bol ödüllü iki radyocunun her sabah dinleyicileriyle gerçekleştirdiği samimi buluşması Yedi Gün Yedi Sabah’ın sunucuları, kendilerini, programlarını ve yaptıkları işe verdikleri önemi anlattılar.

Çay kadar sıcak, kahve kadar bağımlılık yapıcı aynı zamanda zihin açıcı Selda Atalay ve Mehmet Can'la keyifli sohbete buyurun...  Aynı sohbete her sabah Radyo 7'den de katılabilirsiniz.
Programdan bahseder misiniz biraz.

MEHMET CAN: Radyo7’nin en eski programlarından biri Yedi Gün Yedi Sabah. Yaklaşık onuncu yılı içinde şu anda. Yedi Gün Yedi Sabah programını Selda Atalay’la birlikte yapıp sunuyoruz. Yani hem programın içerisindeki trafiği hem sunum tekniğini birlikte belirledik. Selda Hanım’la beraber yaklaşık altıncı yılımız.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yaşar Nuri Öztürk haberine rekor cezaÖnceki Haber

Yaşar Nuri Öztürk haberine rekor ceza

İstanbul'da Formula 1 coşkusu galeriSonraki Haber

İstanbul'da Formula 1 coşkusu galeri

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!