×
×
Ekonomi
ŞEHİT POLİS DEFNEDİLDİ
Şanlıurfa\'dan Adana\'ya göreve giderken geçirdiği trafik kazasında şehit düşen polis memuru, ,son yolculuğuna gözyaşları arasında, meslektaşlarının omuzlarında uğurlandı.
28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21

Adana'da geçirdiği trafik kazasında görev şehidi olan polis memuru Ümit Özet, memleketi Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde toprağa verildi. Şehit polis memuru için Gölbaşı ilçesi hükümet binası bahçesinde tören düzenlendi. Törene Gölbaşı Kaymakamı Bünyamin Yıldız, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Zafer Kocael, Emniyet Teşkilatından çok sayıda rütbelinin yanı sıra şehit polis memuru Ümit Özet'in meslektaşları ile yakınları katıldı. Törende baba Kemal Özet ve anne

Zeliha Özet çocuklarının, 2 yıl önce evlenen Şükran Özet ise eşinin tabutu başında gözyaşlarını tutamadı.

Meslektaşları aynı zamanda futbol hakemliği de yapan Ümit Özet'i çalışkan, mesleğine bağlı, yardımsever ve güler yüzlü bir şekilde tanıdıklarını belirterek, meslektaşları tarafından sevildiğini dile getirdiler.

Törenin ardından şehit polis memuru Ümit Özet'ın cenazesi Günaydın Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Peynik Mezarlığında toprağa defnedildi. Tabuta sarılı Türk bayrağı Kaymakam Bünyamin Yıldız tarafından şehit babası Kemal Özet'e teslim edildi.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı