×
×
Spor
Şanlıurfaspor'un tesisleri için flaş iddia!
Mali krizle boğuşan Şanlıurfaspor’da iddiaya göre; yaklaşık 2 yıldır personel maaşlarının ödenmemesi, tesisin bakım ve onarım çalışmalarını olumsuz yönde etkileyince tesisteki 2 doğal çim sahadan biri kendi kaderine terk edildi.
6 Kasım 2019 Çarşamba 09:37

Şanlıurfaspor'da yaşananmali krizden GAP Vadisitesislerinin hemçalışanları hem de tesis olumsuz yönde etkilendi. İddiaya göre; yaklaşık 2 yıldırpersonelmaaşlarının ödenmemesi, tesisin bakım ve onarım çalışmalarını olumsuz yönde etkileyince tesisteki 2 doğal çim sahadan biri kendi kaderine terk edildi. Çimleri sararan ve giderek tarlaya benzemeye çalışan saha çorak bir merayı andırmaya başladı.

Çekilen fotoğrafı sosyal medya paylaşan Rüzgar Yıldırım adlı bir taraftar, ''Yapımına 10 milyon lira harcanan Şanlıurfaspor GAP Vadisi Tesisleri'nin durumu içler acısı'' dedi.

Uzun süredir ekonomik sorunlar nedeniyle seslerini duyurmaya çalışan ancak destek bulamadıklarını vurgulayan yöneticilerin de tesise uğramadıkları belirtilirken kulüp çalışanlarının da maaş alamadıkların için tesise gelmedikleri belirtildi. Şanlıurfaspor’un Kaptanı Fevzi Özkan bir süre önce katıldığı bir televizyon programında, ''Personel 2 yıldır maaş alamıyor. Kendilerinden bir çay istemeye bile yüzümüz yok” ifadelerini kullanmıştı. Özel İdare imkanlarıyla yaklaşık 7 yıl önce yaptırılan tesiste, 2 doğal çim ve 1 sentetik sahanın yanı sıra yönetici ve sporcu blokları ile basketbol ve voleybol sahaları, sauna ve hamam bulunuyor.

BİHA

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı