Şanlıurfa'nın Modern Hastanesi ( Video)

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şanlıurfa'nın Modern Hastanesi ( Video)
Geldiği günden beri Şanlıurfa’daki gezi ve incelemelerini sürdüren Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç bugün Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi’ni ziyaret ederek burada incelemelerde bulundu. (Video İzleyiniz)
ŞANLIURFA(GAPHA)- Sabah saatlerinde incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi’ne gelen Güvenç’i Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Hasan Demir, Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi Başhekimi Mehmet Demir, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Şahin Yaztürk, Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Doğumevi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yılmaz gerger, Abdullah İpek, Başhemşire  İlknur Çadırcı, Başhemşire Yardımcıları, Nurgül Çetin, Ebru Demirkol, Hastane Müdürü Kemal Yıldırım, Müdür Yardımcısı Abdülkadir Akıl, Hastane Personel Şefi Mehmet Aydoğdu  Karşıladı.

Doğumevi Hastanesi Başhekimi Mehmet Demir, Güvenç’e hastane hakkında bilgi verdi. Yeni yapılan  Acil Servis Hakkında da bilgi veren Demir,  yönetiminde 2009 yılında hastaneye yeni bir acil servis kazandırdıktan sonra poliklinik ve acil giriş bekleme salonlarını genişleterek hasta mağduriyetini engellemek için yapmış oldukları çalışmaları tamamladıklarını söyledi.  Hastane personeline ve hasta yakınlarına son derece modern ve kaliteli bir hizmet sunan bir kantin yaptırarak çalışmalarına başladıklarını ifade eden Demir, Sonrasında kısıtlı sayıda olan poliklinik sayısında yapmış olduğu artış ve hasta mahremiyetini korumaya yönelik yapılan hasta muayene odaları ve alınan ileri teknoloji (renkli doppler ultrasonografi ) ultrason cihazları ile donatılan poliklinikler, anne adaylarımızın memnuniyetin artmasını sağladıklarını söyledi.  Sonrasında hasta ve hasta yakınlarının hastanede karşılaşacağı her türlü sorun ve sıkıntılarını gidermek üzere planlanan ve uygulamaya koyulan danışmanlık (hasta yönlendirme) hizmeti hasta ve hasta yakınlarının karşılaşabileceği bütün sorunları ortadan kaldırdıklarını dile getiren Demir,  Yeni doğan ünitesinde yapmış olduğu çalışmalar sonucunda 1. Ve 2. yeni doğan yoğun bakım ünitesine de hizmete açarak bebeklere daha steril ve sağlıklı bir ortamda tedavi olma imkanı sağlandığını belirtti. Yeni açılan Hastane Acil Servisi’nin daha önce başhekim makamı olduğunu ifade eden Demir, Septik Servisin yerinin ise Başhekim yardımcılarının, başhemşirelerin odaları ve kütüphane ve toplantı salonları olduğunu söyledi. Hastanenin idare bölümünü 3. Kata aldıklarını da belirten Demir, böylelikle hastalara daha modern bir hizmet sunduklarını söyledi.  Verilen bilgilerin ardından hastalarla ilgilenen Vali Güvenç ise hastane hizmeti hakkında bilgi aldı. Güvenç, Hastane çalışanlarının çok güler yüzlü olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışanları takdir etti. Güvenç, Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi’nde Acil Servis, Septik acil Servis, Yemekhane ve Toplantı salonunun açılışını gerçekleştirdikten sonra hastaneden ayrıldı.

Abdullah Toprak

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Siverek'teki Terzi Evleri Restore EdiliyorÖnceki Haber

Siverek'teki Terzi Evleri Restore Ediliy...

Şanlıurfa'da Son 24 SaatSonraki Haber

Şanlıurfa'da Son 24 Saat

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar