×
×
Ekonomi
ŞANLIURFA'DA İNŞAAT VE HAZIR BETON'DA KALİTELİ MARKA FATİH BETON
Fatih Beton Ferzat Altun, İbrahim Aslan ve Mahmur Zengiregen işbirliği ile Şanlıurfalılara daha güzel, daha sağlıklı bir hizmet vermek için sektöründe 1 numara olmaya devam ediyor.
6 Eylül 2019 Cuma 15:06

Fatih Beton adına bir açıklama yapan Fatih Beton adına bir açıklama yapan Ferzat Altun,  "Fatih Beton, 1998 yılında Şanlıurfa'da modern, seçkin ve insanların içinde kendini mutlu güvende ve huzurlu bir şekilde hissedecekleri mekânlar inşaat etmek için Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ismiyle inşaat sektörüne adımlarını attılar.

Şanlıurfa'da hayata geçirdiği projeler ile adından kısa bir sürede sık sık söz ettirmeyi başarmış, 2015 yılına kadar 2000 konut inşaatını bitirdi. Şanlıurfa'nın lider inşaat firması olmayı başardı.Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin projelerinde benzerlerinden farklı özelliklerinden birisi de inşaat ve malzeme kalitesi, çevre ve sosyal unsurlara da özen göstermekti.

Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin kaliteli malzeme ve sektöründe lider olması ile birlikte 2013 yılında "FATİH BETON" ismiyle Hazır Beton Santralini kurmuştur. Şirketin kuruluşundan itibaren TSE kalite belgesine sahip olup 2014 yılında ISO 9001:2000 kalite standartlarına ulaşmıştır.   

Firma bünyesinde kurulu olan ''Beton Laboratuar'ında'' modern cihazlarla, bilgisayar kontrollü olarak deneyler yapılmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı