×
×
Ekonomi
Şanlıurfa Belediye Personeline Seminer
Şanlıurfa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa Belediyesi'nde görevli birim yazıcılarına yönelik "Resmi Yazışma Kuralları ve Arşiv Yönetmeliği" semineri düzenlendi.
28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21

ŞANLIURFA    - Şanlıurfa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa Belediyesi'nde görevli birim yazıcılarına yönelik "Resmi Yazışma Kuralları ve Arşiv Yönetmeliği" semineri düzenlendi.
      Yazı İşleri Müdürlüğü Personeli Necmettin Kabakulak ve Aslıhan Atsal tarafından Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere, birim yazıcıları katıldı.
       Seminerde, resmi yazışma kuralları yönetmeliği, genel kurum arşivine nasıl evrak teslim edilir, nasıl tasnif edilir, evraklar kurum arşivinde ne kadar süreliğine saklanır ve evraklar kimler tarafından imha edilir gibi konular hakkında katılımcılara önemli bilgiler verildi.
      Seminerin oldukça yararlı olduğuna dikkat çeken Yazı İşleri Müdürü Ali Ferhat Türkmen, hizmet içi eğitim kapsamında bu bilgilerin personellere aktarıldığını kaydetti.
     Yazı İşleri Müdürü Türkmen, kurum personellerine yönelik bu tür eğitimlerin belirlenen sürelerde devam edeceğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı