<span style="font-family: Arial;"><span style="font-size: small;"><span style="color: #000000;">Şanlıurfa AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkentte</span></span></span>

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
<span style="font-family: Arial;"><span style="font-size: small;"><span style="color: #000000;">Şanlıurfa AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkentte</span></span></span>
Ankara&#8217;ya giden AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Teşkilatı, Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi&#8217;ne (TBMM) bir dizi &#8216;Hayırlı olsun&#8217; ziyareti gerçekleştirdi.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Polat, Cengiz İzol, Yaşar Kara, Veysel Badıllı, Veysi Çelikcan, Mehmet Geral, Ahmet Çoban, İbrahim Genç, Murat Aydın ve Gençlik Kolları Üyesi Mehmet Emin Demir ile ilk olarak Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda bakan danışmanları Yüksel Yeni ve Kayhan İnal’ı ziyaret etti. Daha sonra Bakan Yardımcısı Halit Etyemez’i ziyaret eden partililer, Bakan Faruk Çelik’i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, teşkilat adına bakana Mırra seti hediye etti.

 

Ziyaretle ilgili memnuniyetini ifade eden Bakan Çelik, Şanlıurfa’yı Güneydoğu’nun merkezi haline getireceklerini söyledi. Çelik, seçimde kendilerine oy veren Şanlıurfalılara hizmet noktasında profesyonel projeler yapacaklarını belirterek, “Teşkilatımız bize bir ziyaret gerçekleştirdi. Ben hepsine teşekkür ederim. Şanlıurfa’ya hizmet için elimizden geleni yapıyoruz. Hazırladığımız projelerle Urfa’yı Güneydoğu denilince akla gelen ilk isim haline getireceğiz” dedi.

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ise, Bakan Çelik’e seçim sonrası bir ziyaret yaptıklarını ifade ederek, “Sayın bakanımızı Merkez İlçe Teşkilatı olarak ziyaret ettik. Hayırlı olsun temennilerimizi ilettik. Şehrimizle ilgili projelerle ilgili sohbet etme fırsatı bulduk. Sayın bakanımızın dediği gibi Urfa çağ atlayacaktır” şeklinde konuştu.

 

Partililer, bakanlıkta bulunan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu ile birlikte TBMM’ne giderek AK Parti milletvekilleri daha Kasım Gülpınar, Yahya Akman, Mehmet Akyürek, Mahmut Kaçar, Abdulkerim Gök, Emin Önen, Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu, Halil Özcan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman milletvekilleri Ahmet Aydın, Dr. Murtaza Yetiş ile Mehmet Metiner’i meclisteki odalarında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Heyet, ziyaret ettikleri milletvekillerine AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı anısına Mırra seti hediye etti.

 

Partililer, yarı da AK Parti Genel Merkezi’nde ziyaretlerini sürdürücek. • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
<span style="font-size: 12pt;"><strong>Özürlü Memur Kadroları Sınav ve Kura İle Dolacak</strong></span>Önceki Haber

<span style="font-size: 12pt;"><strong>Ö...

Müftü Tahiroğlu'ndan Fakıbaba'ya ZiyaretSonraki Haber

Müftü Tahiroğlu'ndan Fakıbaba'ya Ziyaret

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar