ÖDÜLLÜ ÖĞRENCİLER

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÖDÜLLÜ ÖĞRENCİLER
başarılı öğrenciler Karaköprü Belediyesi tarafından plaketle ödüllendirildiler.

Şanlıurfa’nın Karaköprü Beldesinde bulunan ilköğretim okullarında ki sınıf birincisi başarılı öğrenciler  Karaköprü Belediyesi tarafından plaketle     ödüllendirildiler.

Karaköprü Belediyesi Nikah salonunda yapılan Başarılı öğrencilerin ödül törenine, Karaköprü Belediye Başkanı av.Nihat Çiftçi, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakkı Ekran, Teftiş Kurulu  Başkanı M.Emin Akgün, İl Genel Meclis  Başkanı Uğur Beyazgül, GAP idaresi Bölge Müdür Yar. Erdal Erdem,Hizmet İş sendikası Başkanı Ali Uğraş, Belediye Meclis üyeleri, Okul Müdürleri ve öğrenci velileri katıldılar.

Sınıf Birincisi olan Başarılı öğrenciler adına İMKB İlköğretim okulu öğrencisi  Narin Korkmaz, ve okul Müdürleri adına  Karaköprü İlköğretim Müdürü Hüseyin Kılıç birer konuşma yaptılar. İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı M.Hakkı Erken, konuşmasında Eğitime her türlü katkı sağlayan, ve Başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi konusunda Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’yi kutladıklarını söyledi. Eğitim konusunda, Devletin çok büyük yatırımlar yaptığını belirten İl Genel meclis Başkanı Uğur Beyazgül ise yaptığı konuşmada’ Biz İl Genel meclis Bütçesinde en çok payı Milli Eğitime ayırdık, çok büyük hizmetler oldu, ancak  tüm sınavlarda ilimiz son sıralarda yer alıyor, bunun araştırılması lazımdır’dedi.

Karaköprü Belediyesinin ilk hizmetin Eğitim yuvaları olduğu belirterek konuşan  Başkan Av.Nihat Çiftçi ise’ Ben göreve başladığımın 2. günü ilk talimatın GAP Anadolu lisesinin yolu ve su sorunun çözmek oldu, Suyu gitti yolu da tamamlanacaktır , Belediye olarak bölgemizdeki tüm okulların sorunları ile ilgileniyoruz,’dedi  Okullarında başarılı olan öğrencileri unutmadıklarını ifade eden Başkan Çiftçi’ Bölgemizde sınıf birincisi olan başarılı öğrencilerimizi geleceğin teminatı evlatlarımıza destek olmamız lazım, bu anlamda ödül alan öğrencilerimizi, Öğretmenlerini ve velilerini kutluyorum ‘dedi. Konuşmalardan sonra  başarılı 55 öğrenci ve okul Müdürlerine eğitime katkılarından dolayı plaketleri verildi.  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AİLEYE ÜÇÜZ ŞOKUÖnceki Haber

AİLEYE ÜÇÜZ ŞOKU

UYUŞTURUCU OPERASYONUSonraki Haber

UYUŞTURUCU OPERASYONU

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!