MÜTEAHHİTLERLE İLK TOPLANTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MÜTEAHHİTLERLE İLK TOPLANTI
Karaköprü Belediye Başkanlığı ve Müteahhitler Odası inşaat sektörünün sorunlarını ele almak için ilkkez bir araya geldiler.

Karaköprü Belediyesi  ve Müteahhitler derneği dün  inşaat sektörünün sorunlarını ve çözüm önerilerini görüşmek üzere ilk kez bir araya geldiler.Karaköprü Belediyesi sivil Toplum Kuruluşları ile yapmayı düşündüğü toplantılar serisine inşaat Müteahhitleri ile yaptı.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, büyük çoğunluğu Karaköprü Beldesinde yatırım yapan İnşaat sektörünün temsilcileri olan Müteahhitlerle bir araya geldi.

Karaköprü Belediyesi Konferans salonunda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, Müteahhitler Odası Başkanı Mustafa Yavuz, Belediye Meclis Üyeleri Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Göçebeler, Fen-işleri Müdürü Şemsi Tepe, Şehircilik ve İmar Müdürü Ömer Faruk İriadam ve  Müteahhitler katıldılar.

Karaköprü Belediyesinin kapılarının her türlü yatırımcıya sonuna kadar açık olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’ Karaköprü dinamik bir bölge, kentimizin tek imarlı alanıdır, İnşaat sektörünün yatırımcılarının büyük bir bölümü Karaköprü Beldemizde yatırımlarını yapmaktalar, Biz Belediye Olarak yatırımcılarımıza her türlü desteği sağlamak zorundayız,  özellikle alt yapı konusunda  kimseyi mağdur etmeyeceğiz, planlı ve programlı bir şekilde yatırımlarımızı yapacağız, bugün  Ortak düşünceye varmak, uygulamalarımızda   ortak hareket etmek için ve sorunlarımızın çözüm yollarını tespit etmek için Meclis üyelerimizle birlikte çalışacağız’dedi.

Başkan  Çiftçi,’Spor,Kültür ve iş merkezi kurmak isteyen ve toplumu yakından ilgilendiren yatırımlara açığız, Doğalgaz çalışmasının bu yıl sonuna kadar tamamlanacağını ve  kazı çalışmalarının ardından  oluşan toz ve çevre kirliliğinden dolayı  vatandaşlarımızdan biraz sabır diliyoruz, biz her kazı sonrası onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz’diye konuştu.

Şanlıurfa Müteahhitler Odası Başkanı Mustafa Yavuz ise  sektörün çok büyük krizler atlattığını buna rağmen çok büyük özverilerle Müteahhitlerin Karaköprü Beldesinde yatırımlarını sürdürdüğünü   belirterek’ halen bazı sorunlarımız var, bu sorunların çözümü ve bazı kolaylıkların sağlanması için önemli bir toplantı yaptık, Karaköprü’de yeni bir dönem başladı, inşallah yeni dönemde İnşaat sektörünün hızı kesilmez’dedi.

Toplantı daha sonra karşılıklı soru-cevap şeklinde sohbet ortamında yaklaşık bir saat sürdü.bazı sorunların çözümü konusunda görüş birliğine varıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfaspor'da Transfer ÇalışmalarıÖnceki Haber

Şanlıurfaspor'da Transfer Çalışmaları

Cehennem Sıcakları BaşlıyorSonraki Haber

Cehennem Sıcakları Başlıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!