×
×
Ekonomi
Metin Feyzioğlu'ndan Şanlıurfa milletvekiline davet!
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, hukukçu milletvekillerine Adli Yıl açılışı ile birliğin yıl dönümü dolayısıyla yemek daveti düzenliyor. Davete tüm hukukçu vekiller de davet edildi. Şanlıurfa’nın da mecliste hukukçu bir milletvekili bulunuyor.
18 Eylül 2019 Çarşamba 13:49

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, TBB’nin 50. kuruluş yıldönümü ve 2019-2020 adli yılı açılışı davet düzenleyeceğini duyurdu.

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, TBB’nin 50. kuruluş yıldönümü ve 2019-2020 adli yılı açılışı dolayısıyla 2 Ekim Çarşamba günü Ankara’da TBB Avukat Özdemir Özok Kongre ve Kültür Merkezi’nde bir yemek düzenliyor.

Milli Gazete de yer alan habere göre, Feyzioğlu yemek için baro başkanlarının yanı sıra TBMM’deki mevcut 90 hukukçu milletvekillerine de davetiye gönderdi.  CHP ve HDP’li milletvekillerinin Feyzioğlu’na tepki için katılmayacağı, AK Partili hukukçu milletvekillerinin de katılacağı bildirildi.

AK Partili hukukçular arasında Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız da bulunuyor. Serbest avukat olan Yıldız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı