Mehmet Moğal Ak Parti İlçe Başkanlığına Asaletten Atandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mehmet Moğal Ak Parti İlçe Başkanlığına Asaletten Atandı
Şanlıurfa Eyyübiye Ak parti ilçe başkalığı görevini vekaletten başarılı bir şekilde yürüten ve halkın gönlünde taht kuran Mehmet Moğal AK Parti Eyyübiye ilçe başkanlığına asaletten atandı.

31 mart 2019 yerel seçimlerinde kapı kapı dolaşarak sıkılmadık el bırakmayan Mehmet Moğal Eyyübiyenin çok başarılı bir seçim geçirmesinde  pay sahibi olan Mehmet Moğal halkın sevgisini kazanmış ve yaptığı çalışmalarla takdir toplamıştı.

Bayrağı daha ileri taşımak boynumuzun borcu

Kendisini bu göreve layık gören AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile parti büyüklerine teşekkür ettiğini belirten AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, “Beni bu göreve layık görenleri utandırmayacağım. Biz zaten AK Partinin kuruluşundan beri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz ve AK Partiyi destekliyoruz. Şanlıurfa’mızın Eyyübiye ilçesinde de vatandaşlarımızın geneli ile her zaman hemhal oluyoruz, sorunlarını, taleplerini dinliyoruz. Vekâleten yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevim sırasında da üzerime düşeni yapıyordum. Bu andan itibaren çok daha fazla çalışarak Parti büyüklerimize layık olmaya çalışacağım. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalmadık kapı bırakmayacağız. Hele bu seçim döneminde Belediye Başkan adayımızla hiç durmadan çalışıyoruz, çalışacağız. Kısaca Hem yerelde hem genelde bayrağı daha ileri taşımak boynumuzun borcudur” dedi.

Ayrım yapmadan da hizmet edeceğiz

Ülkenin çok büyük badireler atlattığını hatırlatan AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, “Bu millet çok necip bir millet ki, oynanan oyunları hep boşa çıkarmıştır. Bölgemizde de bizleri ayrıştırmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğimiz gibi ayrım yapmadan da hizmet edeceğiz. Bu emaneti alarak daha yükseklere çıkarmak boynumuzun borcudur” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Urfa eski vekilinin acı günü!Önceki Haber

Urfa eski vekilinin acı günü!

112, Urfa'daki okullarda eğitim verecekSonraki Haber

112, Urfa'daki okullarda eğitim verecek

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!