×
×
Ekonomi
KAZALARDA 3 KİŞİ YARALANDI
Şanlıurfa’da meydana gelen trafik kazalarında üç kişi yaralandı. Araçlarda ise maddi hasar meydana geldi.
28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21

ŞANLIURFA -  İl jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre , 18 Haziran 2009 günü saat 18:30 sıralarında, İl Merkez Şanlıurfa-Gaziantep D-400 karayolu 262ıncı Kilometresinde ; sürücü Y.K.’ye ait otobüs ile Şanlıurfa’dan Gaziantep’e giderken hatalı solama yapması neticesinde karşı yönden gelen ve hatayı gördüğünden dolayı yolun sağında yavaşlayan sürücü İ.K.’ye ait otomobile çarpması sonucu taksi sürücü yaralandı.Yaralı Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Sürücüsü Cumhuriyet Savcısının talimatı ile ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

19 Haziran 2009 günü saat 15.00 sıralarında, Karaköprü beldesinde M.G. yönetimindeki otobüs (şehir içi özel halk otobüsü) ile seyir halindeyken A.F. yönetimindeki motosiklete çarpması sonucu meydana gelen kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi edilerek taburcu edildi. Araçlara yapılan sorguda motosikletin 18.06.2009 tarihinde Şanlıurfa Yenişehir Polis Merkez Amirliği bölgesinden çalındığı tespit edildi. C. Savcısının talimatı ile motosiklet sürücüsü İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edilmiş, otobüs sürücüsü kaza ile ilgili ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakıldı. 

19 Haziran 2009 günü saat 19:30 sıralarında, Toytepe Köyünde U.A. yönetimindeki kapalı kasa kamyonet ile seyir halindeyken viraj alamamış, direksiyon hakimiyetini yitirerek aracını devrildi. Kazada araçta yolcu olarak bulunan B.K. yaralanmış, sevk edildiği Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Hayati tehlikesi bulunmuyor. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile sürücü ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakıldı.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı