×
×
Gündem
İşadamı Öncel, Yetkililerden Tefeciler Konusunda Yardım İstedi
Şanlıurfalı İşadamı Levent Öncel, yetkililerden sesinin duyulmasını istedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan tefeci konusunda yardım istedi.
4 Eylül 2019 Çarşamba 14:48

Aldıkları miktarı ödeyemeyen insanlara hayatı zindan eden tefecilerin pençesine düşen işadamı Levent Öncel yetkililerden yardım istedi. 


İşadamı Öncel, Yetkililere seslenerek acılı aile, başka hayatların son bulmaması için tefeciliğin ve tefecileri üzerine gidilmesini istedi.


İşadamı Levent Öncel, "Kimileri yerini yurdunu bırakıp başka bir memlekete göç etmek zorunda kalırken kimileri de haciz dosyalarıyla boğuşuyor. Kimileri ise borç batağı yüzünden intihar ederek hayatını son veriyor. 


İşadamı Levent Öncel, yetkililere çağrıda bulunuyorum. Şuan da Şanlıurfa'da intiharın eşiğinde olan yaklaşık yüzlerce işadamı ve esnaf var. Ya kendilerini öldürecek ya da tefecileri öldürecekler. Artık bu nereye kadar devam edecek, daha kaç ocak sönecek, daha kaç aşiret birbirine girecek? Bu insanlar (tefeciler) yüzünden. Devletimizin ve  yetkililerinin bu tefecilerin üzerinde durmalarını istiyorum.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı