İbrahim Tatlıses'in Durumunda Flaş Gelişme

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İbrahim Tatlıses'in Durumunda Flaş Gelişme
Amerika'daki özel bir hastanede ameliyat olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yaklaşık 1 Haftadır uyanmamıştı.
Doktorlar bilinçli olarak uyandıramadıklarını söyledi. Şuan uyandık olan Tatlıses'in doktoru açıklama yaptı..
 
İBRAHİM TATLISES UYANDI MI?
 
İbrahim Tatlıses 'in sağlık durumu nasıl son durumu hakkında 8. günde de yeni bir açıklama gelmeyince endişeler daha da arttı. İbrahim Tatlıses'in durumu hakkında en son basın danışmanı Eyüp Kanat önceki gün açıklama yapmıştı. O açıklamadan sonra İbrahim Tatlıses'in durumu hakkında yeni bir bilgi verilmedi. Ünlü beyin cerrahının yaptığı açıklama ise İbrahim Tatlıses 'in sağlık durumu hakkındaki endişeleri artırdı.
 
İbrahim Tatlıses silahlı yaralanmadan sonra beyninde kalan hasar için ABD'de de ameliyat masasına yatmıştı. Geçtiğimiz hafta salı günü gerçekleşen ameliyattan sonra İbrahim Tatlıses'in bir türlü uyanmadığı öne sürülmüştü. Bu iddialar üzerine basın danışmanı Eyüp Kanat twitter hesabı üzerinden kısa bir açıklama yapmış ve bu iddianın doğru olmadığını söylemişti. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ise "Ameliyatın iyi geçtiğini ve babasının durumunun iyi olduğunu' söylemişti.
 
İBRAHİM TATLISES UYANDI MI?

İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuna ilişkin şu ana kadar ayrıntılı bir açıklama yapılmamış olması 'uyandırılamıyor' iddialarını güçlendirmeye başladı. Türkiye'deki ünlü beyin cerrahlarından gelen açıklamalar ise İbrahim Tatlıses için duyulan endişeyi daha da artırdı.
 
İBRAHİM TATLISES 72 SAATTE UYANMALIYDI
 
Opr. Dr. İsmail Akdemir, İbrahim Tatlıses’in geçirdiği beyin ameliyatı hakkında Beyaz TV’de yayımlanan Söylemezsem Olmaz adlı programında açıklamalarda bulundu. “İbrahim Tatlıses’in durumunda bir sorun olduğu aşikar” diyen Opr. Dr. İsmail Akdemir “Bu tür ameliyatlarda hastayı 48 ila 72 saat arasında uyuturuz. Kendisinin geçirdiği ameliyat çok ağır bir ameliyat değil. Bu ameliyat tıp literatürüne göre orta derecede ciddiyeti olan bir ameliyat. Bizler hastayı basit ameliyatlara hiç uyutmayız. Direkt uyanır ama orta dereceli ameliyatlarda hasta üç ila beş gün içerisinde uyanır” diye konuştu.
 
İBRAHİM TATLISES DE BEYİN ÖDEMİ Mİ OLUŞTU?

Ortada 7 günlük bir süreç olduğunu hatırlatan İsmail Akdemir “İbrahim Tatlıses’te bir beyin ödemi oluşması söz konusu. Bu tür ameliyatlardan sonra bu beklenen bir hadise. Beyin ödemi hastanın hasar gören beyin bölgesinde şişme olur bu da kafatası içerisinde beyinin genişleme alanı bulamadığı için hastaya sıkıntı yaratır” dedi.

Cnntürk
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Suriye, İncirlik'ten havalanan uçağı düşürdüÖnceki Haber

Suriye, İncirlik'ten havalanan uçağı düş...

Kozmik Oda'da yasa dışı dinleme skandalıSonraki Haber

Kozmik Oda'da yasa dışı dinleme skandalı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!