Fenerbahçe: Bilet fiyatlarını enflasyon ve kur artırdı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fenerbahçe: Bilet fiyatlarını enflasyon ve kur artırdı
Fenerbahçe Kulübü, taraftarların tepkisine neden olan kombine fiyatlarında titizlikle çalıştıklarını, devir hakkı sınırını da kaldırdıklarını duyurdu.

Sarı-lacivertli kulübün resmi sitesinden, önümüzdeki sezon geçerli olacak olan kombineler hakkında şu açıklama yapıldı:

“2019-2020 futbol sezonu kombine kart satışları açıklamamız sonrasında kamuoyunda yer alan bazı konulara açıklık getirmek gereğini duyuyoruz.

"MALİ DARBOĞAZ, ENFLASYON VE YÜKSEK KUR"

"Sezonluk kombine kart satışlarında geçerli olacak yeni kombine fiyatlarına bir önceki yıla oranla %15 oranında zam yapılmıştır. Öncelikle belirtmek isteriz ki zam oranlarının belirlenmesi konusunda yönetim kurulumuz gerekli tüm çalışmaları titizlikle yaparken tüm belirleyici unsurları en ince ayrıntısına kadar düşünmüştür. Bu doğrultuda yeni kombine fiyatlarının açıklanmasında kulübümüzün içerisinde bulunduğu mali darboğaz, enflasyon oranları, dövizdeki yüksek kur artışları etkileyici unsur olmuştur."

"Belirlenen zam oranının değerlendirilmesinde özellikle ülkemizdeki enflasyon oranı ve kulübümüz ödemelerinin döviz üzerinden olduğu gerçeğinin de göz önüne alınması gerektiğini ifade etmek isteriz."


"TARAFTARIMIZDAN ANLAYIŞ BEKLİYORUZ"

"Fenerbahçemize her konuda koşulsuz desteğini esirgemeyen değerli taraftarlarımızın, yapılan fiyat değişikliğini yukarıda belirttiğimiz şartlar çerçevesinde değerlendirmesini ve anlayışla karşılamasını rica ederiz."

"DEVİR HAKKI SINIRLAMASI OLMAYACAK"

"Taraftarlarımız nezdinde açıklığı kavuşması gereken bir diğer husus ise, kombine devir hakkı sınırlaması kuralına ilişkindir. Kulübümüze sezon boyunca karaborsa bilet satışı ile ilgili binlerce şikayet ulaşmış olup, bu konuyla yeni sezonda daha aktif mücadele edilmesi yönünde görüşler bildirilmiştir. Uygulamaya konulan kombine devri kısıtlaması kuralı diğer kulüplerde yürürlükte olan şekliyle karaborsa ile mücadele etme kapsamında alınmıştır.

Ancak tarafımıza ulaşan yoğun talep ve ricalar üzerine bu kuraldan 2019-2020 sezonu için vazgeçilmiştir.

Taraftarlarımızın bilgisine sunarız.”


Ensonhaber 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Urfa'da yakalanmıştı... Mahkemeden karar!Önceki Haber

Urfa'da yakalanmıştı... Mahkemeden karar...

Soylu net konuştu: Arapça tabelalar değişecek!Sonraki Haber

Soylu net konuştu: Arapça tabelalar deği...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar