Fakıbaba : Sayın Valimin Emrindeyim

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fakıbaba : Sayın Valimin Emrindeyim
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Fakıbaba Vali Nuri Okutan'a tebrik ziyaretinde bulundu.

VALİ OKUTAN: “İŞİMİZ ŞİMDİ ŞANLIURFA’YA HİZMET”

VALİ OKUTAN: “EN BÜYÜK YARDIMCIMIZ BELEDİYE BAŞKANI”


“Bizim için önemli olan şehrin esas sahipleri şehrin sakinleri, esnafları, eşrafları. Bizim işimiz şimdi Şanlıurfa’ya hizmettir” diyen Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, en büyük yardımcısının belediye başkanı olacağını vurguladı.


Şanlıurfa Belediye Başkanı A. Eşref Fakıbaba ve yardımcıları Vali Nuri Okutan’ı makamında ziyaret ederek, Vali Okutan’a hayırlı olsun dileğinde bulundu.


Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, merkezi idarenin temsilcisi olduklarına dikkat çekerek, “İl valisi olarak da Şanlıurfa’yla ilgili bütün olandan olmayandan, iyiden kötüden sorumlu olduğumuz ortada. Bu arada en büyük yardımcımız Belediye Başkanımız olacağına inanıyoruz. Kendisi de eski bir kamu görevlisi. İş anlamında heyecanlı biri olduğunu inanıyoruz. Bizim için önemli olan da zaten şehrin esas sahipleri şehrin sakinleridir, esnaflarıdır, eşraflarıdır. Bizim işimiz şimdi Şanlıurfa’ya hizmettir” dedi,

“Büyük Bir Meydan Ateşi Yakıp, Türkiye’yi aydınlatacağız”


Şanlıurfa’nın manevi atmosferinden,  irfanından faydalanmaya geldiğini bildiren Vali Okutan, “Şimdi bu çerçevede Sayın Başkanın bu heyecanını biz de destekleyeceğiz. Olabildiğince devletin, merkezi idarenin temsilcilerini bir ritim içinde çalıştırmaya gayret edeceğiz. Bu ritme mahalli idareleri de başta değerli başkanımız olmak üzere onları da örtüştürüp, hatta bu halkayı geliştirerek halkı da işin içine dâhil edip, Şanlıurfa’dan büyük bir meydan ateşi yakmayı, bu meydan ateşinin ışığında hem Şanlıurfa’yı hem bölgeye hem Türkiye’ye buradan omuz vermeyi düşünüyoruz.

İbrahim bereketinin isimlendiği bu coğrafyada refahı, huzuru ve güveni arttırmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Burada en yakın mesai arkadaşlarım sayın başkan ve yardımcıları olduğuna inanıyorum. Bu anlayış içerisinde biz de her zaman belediyemize bir müessesemiz, bir dairemiz gibi yaklaşıp oranın hem sorunlarıyla ilgileneceğiz hem de omuz vereceğiz”  şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Eşref Fakıbaba ise, belediye olarak Vali Okutan’ın emrinde olacaklarını söyleyerek, “Çok güzel şeyler yapacağımıza yürekten inanıyorum.Urfa her şeyin en güzeline layık” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Süper Lig Fikstürü çekildiÖnceki Haber

Süper Lig Fikstürü çekildi

Nizip'te Trafik Kazası: 1'i Ağır 3 YaralıSonraki Haber

Nizip'te Trafik Kazası: 1'i Ağır 3 Yaral...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!