EYYÜBİYE’YE DEVASA YENİ PARK YAPIMI BAŞLADI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
EYYÜBİYE’YE DEVASA YENİ PARK YAPIMI BAŞLADI
Eyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Asya mahallesinde, 5 ayrı yerde yaklaşık 7 dönümden oluşan devasa yeni park yapımına başladı. Parkta başlatılan alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kuş,” Vatandaşlarımızın rahatça dinlenebilip vakit geçirebilecekleri yeşil alanları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un ‘ Yemyeşil Eyyübiye’ söylemiyle harekete geçen Eyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçeye yeni yeşil alanlar kazandırma çalışmalarına başladı. Başkan Kuş’un talimatlarıyla çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan ekipler, Asya mahallesinde, 5 ayrı yerden oluşan ve yaklaşık 7 dönümlük alanı kapsayan devasa park alanında alt yapı çalışmalarına başladı. Her mahalleye modern ve kullanışlı parklar kazandırmayı hedefleyen ekiplerin, Asya mahallesinde 5 ayrı yerde ve yaklaşık 7 dönümden oluşacak yeni park alanında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen ve ekiplerden bilgi alan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çalışmaların hız kazanması talimatını verdi. Mahalle sakinleriyle de bir araya gelen ve sohbet eden Başkan Kuş, çocuklarla da yakından ilgilendi.

İçerisinde Çocuk oyun grupları, oturma bankları ve spor kondisyon aletlerinin yer aldığı 5 ayrı yerde yaklaşık 7 dönümden oluşan parkın kısa süre içerisinde bölge halkının hizmetine sunulması hedefleniyor.

Yemyeşil Eyyübiye hedefi doğrultusunda çalışmalara başladıklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,”Seçim sürecinden hemen sonra kolları sıvayıp Eyyübiye mücavir alanları içerisinde çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda yeşil Eyyübiye hedefi doğrultusunda arkadaşlarımızı talimatlandırdık.  Asya Mahallemizde de yeni park yapımı için çalışmalara da başladık. Bundan bir hafta önce arkadaşlarımıza talimat verdik. Asya mahallemizde park yapılması yönünde ve arkadaşlarımız hızlı bir şekilde park yapılması yönünde çalışmalarına başladılar. Asya Mahallemizde farklı noktalarda park yapım çalışmaları yapıyoruz. Mahallemizde yaşayan ablalarımız, ağabeylerimiz, kardeşlerimiz ve çocuklarımız artık güzel nefes alıp vakit geçirebilecekleri alanlara kavuşacaklar.  Bu çalışmalarımızı bütün mahallelerimizde devam ettireceğiz. Seçimden önce vermiş olduğumuz bütün vaatlerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Bizim için yemyeşil bir Eyyübiye çok önemli. Yemyeşil bir Eyyübiye için Orman Bakanlığımız  ve Bölge Müdürlüğümüz ile görüşmelerimiz devam ediyor . Özellikle Orman Bakanlığına balkı arazileri yeşillendirmemiz lazım. Eyyübiye inşallah görev süremizde yeşile doyacak, Eyyübiye Yemyeşil bir Eyyübiye olacak inşallah.” Dedi. • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
FAKIBABA'DAN BAYRAM MESAJIÖnceki Haber

FAKIBABA'DAN BAYRAM MESAJI

Şanlıurfa bayram namazı saat kaçta?Sonraki Haber

Şanlıurfa bayram namazı saat kaçta?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar