×
×
Gündem
Drej Ali oğlunu evlendirdi, nikah şahidi Devlet Bahçeli oldu
Drej Ali lakaplı Ali Yasak’ın oğlu Miray Özbay ile dünya evine girdi. Şanlıurfa rüzgarının estiği gecede çok sayıda sanatçı sahne alırken, çiftin nikah şahitliğini ise MHP Lideri Devlet Bahçeli yaptı.
8 Eylül 2019 Pazar 15:05

Şanlıurfalı iş adamı Ali Yasak oğlunu evlendirdi.

İstanbul Wow Otel’de düzenlenen düğün törenine iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. O isimler arasında MHP Lideri Devlet Bahçeli, Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, TBMM Başkan Vekili Celal Adan, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye belediye Başkanı Mehmet Kuş, MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Ekonomist işadamı Fatih Bucak, Şanlıurfalı ses sanatçısı Mahmut Tuncer yer aldı.

 

Halil Yasak ve Miray Özbay çiftinin nikahlarını Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kıydı. Genç çiftin nikah şahitliğini ise MHP Lideri Bahçeli ile TBMM Başkan Vekili Adar yaptı. Gece adeta Şanlıurfa havası esti.

 

Şanlıurfa folklor ekibi sahne alırken, misafirlere de yemeğin yanısıra çiğ köfte de ikram edildi. Gecede Ebru Gündeş ve Mahmut Tuncer de sahne alan isimlerden oldu.

AJANS URFA

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı