×
×
Ekonomi
Doğalgaz İşkencesi Yeniden
Geçtiğimiz yıllarda Yenişehir semtindeki doğalgaz çalışmaları bu yıl bahçelievler de başlayınca trafik kilitlendi. Günlerdir süren doğalgaz çalışmaları vatandaşı bezdirdi.
28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21

Başka illerde gece gündüz çalışan doğalgaz ekipleri Şanlıurfa'da memur mesaisinde çalışınca kalabalık trafiği ile meşhur Bahçelievler semtini kilitledi.

Bahçelievler 2. sokak günlerdir trafiğe kapatılırken, Sabah 9 akşam 17:30 arasında çalışan Doğalgaz ekipleri vatandaşın sabrını ölçüyor.

Cumartesi akşamından beri kapalı olan 2. sokak güzergahı Doğalgaz kazıları nedeniyle bir kaç gün daha devam edecek. Kağnı hızında çalışan ekiplerin bu tutumuna hiç bir yetkili sesini çıkarmıyor.

Makina Mühendislerinin LPG'li araç kontrol biriminin de olduğu sokak zaman zaman kilitlenirken, son 5 gündür  Gökçin kavşağı ve 4 sokak kavşağından araç giriş çıkışları yapılamıyor.

Vatandaşlar "Başka şehirde olsa 1 günde bitirilecek işler ne yazık ki Şanlıurfa'da 1 hafta da bitirilemiyor. Burada bir çok esnaf var. Vatandaş arabasıyla giremediği zaman bu sokağa girmiyor." diye konuştular.

Geçen yıl Doğalgaz kazılarında Şehir merkezine su taşıyan ana borular delinmiş Diyarbakır yolu sel nedeniyle bir süre trafiğe kapatılmıştı.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı