Dicle Elektrik’ten ilk: Siverek’te hizmete açtı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Dicle Elektrik’ten ilk: Siverek’te hizmete açtı!
Dicle Elektrik, bölge genelinde 7’nci, ilçe bazında ise ilk Müşteri Memnuniyeti Merkezi’ni Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde hizmete açtı.

Siverek Müşteri Memnuniyeti Merkezi’nin açılışını Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, Müşteri ve Saha Yönetimi Başkanı Yaşar Arvas ve Performans İzleme Koordinatörü Akif Köse, İl Müdürü Osman Hondu, Müşteri Memnuniyeti Merkezi Müdürü Rıdvan Çatır birlikte yaptı.

Şirket yöneticilerinden birçoğunun da hazır bulunduğu açılışta konuşan Genel Müdür Karagüzel, dağıtım bölgesinde yer alan tüm illerde Müşteri Memnuniyet Merkezi bulunduğunu, ilçe bazında ise ilk merkezi Siverek’te açtıklarını söyledi. Müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için bu merkezi açtıklarını kaydeden Murat Karagüzel, hedeflerinin her bir vatandaşın buradan sorunu çözülmüş ve mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamak olduğunu ifade etti ve açılışını yaptıkları bu merkezin tüm Sivereklilere hayırlı olmasını diledi. Açılışın ardından şirket yöneticileri, merkezi dolaşarak, işleri nedeniyle gelen müşterilerle de sohbet etti.
 

 

TÜM HİZMETLER TEK NOKTADAN VERİLECEK

Siverek’te hizmete giren Müşteri Memnuniyeti Merkezi’nde 7’si müşteri yetkilisi, 1’i ise yönetici olmak üzere 8 personel görev yapacak. Daha önce farklı birçok birim tarafından yürütülen işlemler bundan böyle bu merkezde tek noktadan çok daha hızlı biçimde gerçekleştirilecek. Böylece tüketicinin, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf etmesi sağlanacak.

Müşteri Memnuniyeti Merkezi’nde elektrik dağıtıma ait ödemelerin yanı sıra uzlaşma, hukuk, itirazlar, enerji verme, kesme, sayaç operasyonları ve ilgili birimlerden iletilen taleplerle şikâyetlere yönelik işlemler yapılabilecek. Merkezde gelen hamile, yaşlı ve engelli tüketiciler için talep edilmesi halinde servis hizmeti de verilecek.

Haber detay altı
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfa'daki fabrikada yangın!Önceki Haber

Şanlıurfa'daki fabrikada yangın!

Şanlıurfa'da dağıtılan kömürlere kalite kontrol!Sonraki Haber

Şanlıurfa'da dağıtılan kömürlere kalite...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar