Çağla Seni Unutmadık

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çağla Seni Unutmadık
Şanlıurfa Harran Üniversite Öğrencisi Tarafından Öldürülen Çağla Arin İçin Arkadaşları Gazete İlanıyla Doğum Günü Kutlaması Mesajı Verdi.

ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıfında eğitim görürken aşkına karşılık vermediği Hüseyin Zengin tarafından, 47 yerinden bıçaklanarak öldürülen Çağla Arin’i, arkadaşları büyük bir vefa örneği göstererek yaş gününde unutmadı. Daha önce adına internet sitesi kurdukları Çağla’nın, doğum gününü gazete ilanıyla kutlayan arkadaşları, üzerinde, “Sen hep bizimlesin. Doğum günün kutlu olsun. Dr. Çağla Arin. Seni Çok seviyoruz” yazılı ilanla sevgi ve duygularını dile getirdi.

ACI HAYAT BAŞLADI

İzmir’deki lise eğitimin ardından 22 yaşındaki Çağla Arin, tek hayali olan doktorluk mesleği için her türlü zorluğu göze alarak ailesinden ayrılıp Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim görmek için Urfa’ya gitti. Eğitimle birlikte Çağla’nın acı hayatı da başladı. Sınıf arkadaşı olan Hüseyin Zengin, ilk başlarda sürekli çiçek ve çikolata göndererek kalbini kazanmaya çalıştığı Çağla’dan olumlu yanıt alamayınca, davranışlarını değiştirip cep telefonundan sayısı 4 binlere ulaşan tehdit mesajları gönderdi. Çağla Arin’in savcılığa suç duyurusunda bulunmasına karşılık Hüseyin Zengin, bir daha rahatsız etmemesi ve mesaj göndermemesi koşuluyla ifadesi alınıp serbest bırakıldı. Zengin, geçen yıl Mart ayında Yenişehir Mahallesi’ndeki Özdiker Apartmanı’na giderek beklemeye başladı Çağla Arin’e, arkadaşlık teklifini yineledi.

SEVGİSİ KALPLERDE

Yine olumsuz yanıt alan Zengin, bu kez yanında bulunan bıçağı çıkartarak talihsiz Çağla’yı, 47 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Çok sevdikleri Çağla Arin’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan arkadaşları, onu ilk olarak sanal alemde yaşattı. Arkadaşları, anılarını “www.caglaarin.com” sitesinde paylaştı. Çağla’nın korkunç cinayete kurban gitmesinin üzerinden 1.5 yıl geçmesine rağmen arkadaşları onu doğum gününde unutmadı. Çağla’nın acı ölümünün ardından internet üzerinden birleşen İzmir’deki lise, Urfa’daki üniversite arkadaşları, 23. doğum gününü gazete ilanıyla kutladı. Gazeteye verilen ilanda, bir gün doktor olmanın hayalini kuran Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Çağla için “Dr. Çağla Arin” yazıldı. Arkadaşları, ilanda duygularını, “Sen hep bizimlesin. Doğum günün kutlu olsun. Dr. Çağla Arin. Seni Çok seviyoruz” sözleriyle yazıya döktü.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÖSS öncesi adaylara ÖSYM tavsiyesiÖnceki Haber

ÖSS öncesi adaylara ÖSYM tavsiyesi

Cindoruk'tan Başbakan'a kartvizitSonraki Haber

Cindoruk'tan Başbakan'a kartvizit

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!