Burnu Bile Kanamamıştı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Burnu Bile Kanamamıştı
8 basamaklı merdivenden fırlattıktan sonra burnu dahi kanamayan çocuk şimdi bisikletiyle dolaşıyor.

Şanlıurfa'da iddiaya göre önüne çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyonu kıran bir sürücünün çarptığı ve 8 basamaklı merdivenden fırlattıktan sonra burnu dahi kanamayan çocuk şimdi bisikletiyle dolaşıyor. Baba Halil Dirlik, “Verilmiş sadakamız vardı. Allah korumuş kendisini, bende görüntüleri bir gün sonra izlediğimde oğlumun mucize eseri kurtulduğunu gördüm” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Yenişehir Semti'ndeki Emniyet Caddesi'nde Cemal D.'nin kullandığı 63 DY 373 plakalı bir otomobil seyir halindeyken önüne çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırıp kaldırımdaki 4 yaşındaki Muhammet Dirlik’e çarptı. Otomobilin çarptığı ve 8 basamaklı, yaklaşık 2 metre uzunluğundaki merdivenlerden aşağı fırlayan küçük Muhammet’in bu anı bir iş yerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Otomobilin de işyerine daldığı ve küçük çocuğun da fırlatılma anının yer aldığı görüntülerde maddi hasarlı kaza meydana geldi. Burnu dahi kanamayan küçük çocuğun çevredeki vatandaşlarca sakinleştirildikten sonra yakınlarına teslim edildi.

Kazanın gürültüsüyle yan tarafta bulunan işyerinden gelen Muhammet’in babası Halil Dirlik ise oğlundan çok meydana gelen kazaya hayret ettiğini söyledi. Sürücünün büyük şok yaşadığı olayda kendisini sakinleştirmeye çalıştığını anlatan Dirlik, “Kaza sırasında otomobilin oğluma çarptığı bilmiyordum. Gürültüden sonra olayın olduğu yere gidip baktım oğlum yerden kalkmıştı. Ben de otomobilin işyerine daldığını görünce hayretler içerisinde kaldım. Sürücü bir şok yaşıyordu. Sonra onu alıp işyerime getirip sakinleştirdim ve ambulans çağırarak hastaneye gönderdim. Çevredeki vatandaşlar otomobilin oğluma çarptığını söyledi bende hastaneye götürdüm. Röntgen falan çektik, vücudunda birkaç yerinde ezilme falan vardı başka da bir şeyi yoktu. Bir gün sonra komşum işyerindeki güvenlik kamerası kayıtlarını izlerken beni çağırdı. Gidip baktım otomobilin oğluma çarptığını orda gördüm ve çok şaşırdım. Oğlumu Allah korumuş verilmiş sadakamız vardı. Allah’tan şimdilik bir şeyi yok.” diye konuştu.

Öte yandan otomobilin çarptığı ve 2 metre yükseklikteki merdivenlerden fırlattığı Muhammet ise kendisine ait bisikletiyle evinin önünde oynayarak vücudunun herhangi bir yerinde kırık ve ağrı olmadığını söyledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sıcaklar Bunaltınca....Önceki Haber

Sıcaklar Bunaltınca....

Şanlıurfa'daki Balıklı Göldeki Balıklar ÖlüyorSonraki Haber

Şanlıurfa'daki Balıklı Göldeki Balıklar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!