Bu da Kaçak Damat

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bu da Kaçak Damat
Muğla'da Benzerine Filmlerde Rastlanan Bir Olay Yaşandı. Nikahları Geçen 30 Ekim'de Kıyılan Çift, Düğün Hazırlığına Başladı.

Muğla'da benzerine filmlerde rastlanan bir olay yaşandı. Nikahları geçen 30 Ekim'de kıyılan çift, düğün hazırlığına başladı. Davetiyeler dağıtıldı, salon tutuldu, ev eşyaları hazırlandı, ancak “Terziye takım elbisemi almaya gidiyorum” diyen damat 24 yaşındaki Yunus Yeniaydın düğüne 6 gün kala kaçtı. Düğün iptal edilirken, gelin 21 yaşındaki Songül Yıldız ve ailesi perişan oldu. Damadın başka bir sevgilisi olduğu iddia edildi.

Muğla'da uzun süre önce tanışan Songül Yıldız ve Yunus Yeniaydın geçen yıl evlenme kararı aldı. Ailelerin tanışmasının ardından, gençler nişanlandı. Nişanlı çift, 30 Ekim 2008 tarihinde resmi nikah yaparak evlenme cüzdanını aldı. Düğün ise ev eşyalarını tamamladıktan sonra yapmaya karar verdi. Düğün için tüm hazırlıklar yapıldı, davetiye bastırıldı ve dağıtıldı. Gelinlik ve damatlık alındı. 4- 5 Temmuz 2009 tarihinde görkemli bir törenle dünya evine girmeye hazırlanan çift, son eksikleri kontrol etti. Düğüne 6 gün kala Yunus Yeniaydın, yeni eşine cep telefonundan ‘Terziye takım elbisemi almaya gidiyorum’ yazılı mesaj attı. Bundan sonra Yunus Yeniaydın'dan bir daha haber alınamadı.

Yunus Yeniaydın'ın bekar evine giden gelinin babası Süleyman Yıldız, evdeki tüm eşyaların toplandığını gördü. Bunun üzerine damadın ailesiyle temasa geçildi, ancak onların da Yunus Yeniaydın'dan haberleri olmadığı anlaşıldı. Damat Yeniaydın'ın, etrafındakilere Şanlıurfa'da bir arkadaşının yanına gittiğini söylediği öğrenildi. Bu arada Yunus Yeniaydın'ın bir başka kızla kaçtığı yolundaki haberler de yayıldı. Damadın düğüne 6 gün kala kaçması özellikle gelin Songül Yıldız'ı derinden etkiledi. Genç kızın ailesi büyük bir üzüntü yaşarken davetlilere tek tek ulaşılarak düğünün iptal edildiği bildirildi.

‘HİÇBİR SORUNUMUZ YOKTU’

Olayın şokunu üstünden atamayan gelin Songül Yıldız, “Hiçbir sorunumuz yoktu. Tüm hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Davetiyelerimizi birlikte dağıttık. Son gün birlikte yemek yedik. ‘Terziye gidiyorum’ diyerek ayrıldı. O gün ‘Seni seviyorum’ mesajı attı. Rüya gibi bir düğün olacaktı. Nikahımızı da önceden yapmıştık. Ev eşyalarımızı aldık. Uzaktan baba tarafından akrabam olan bir kızla sürekli görüşüyormuş, onunla kaçtığını düşünüyoruz. Bunu öğrenince ellerim ayaklarım titredi. Baygınlık geçirmişim. Allah onun cezasını mutlaka verecek. Ortaya çıkmasını bekliyorum. Korkmasın, kaçmasın. Gelsin olan bitenleri bana anlatsın. Sevmiyorsa anlarım yine de eyvallah derim. Özür dilesin. Ancak özür dilese dahi kesinlikle onu kabul etmiyorum” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
5 BAYAN 38 RESİMÖnceki Haber

5 BAYAN 38 RESİM

Karate Şampiyonası Şanlıurfa'da YapılıyorSonraki Haber

Karate Şampiyonası Şanlıurfa'da Yapılıyo...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!