<span style="font-size: 11pt;">Beşiktaş JK Şanlıurfa Futbol Okulu<span> </span>Kayıtları Devam Ediyor</span><br />

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
<span style="font-size: 11pt;">Beşiktaş JK Şanlıurfa Futbol Okulu<span> </span>Kayıtları Devam Ediyor</span><br />
Şanlıurfa Beşiktaş JK Sorumlusu Selahattin Demir Yaptığı Açıklamasında Şunları Söyledi;
Beşiktaş futbol okulu olarak amacımız yetenekli çocuklarımızın sayısını Şanlıurfa’da artırmaktır.

Bunun için planlı, programlı ve bilimsel çalışmalarımızı çocuklarımızın yaşını göz önüne alarak onların yapısına göre antrenman metotları uyguluyoruz.

 

Antrenmanlarımız aynı zamanda çocuklarımızın okul eğitimlerini aksatmayacak şekilde düzenlendiğinden futbol yeteneğiyle birlikte, Okul derslerinin de iyi olmasını sağlamaktayız.

 

Beşiktaş Futbol okulumuz okulların açılmasıyla birlikte futbol eğitimini hafta sonu devam edecektir.

 

Futbol okulumuzda her yaş grubuna futbol eğitimi verilmektedir. Bu nedenle çocuklarımızı minyatür büyükler olmadığının bilincindeyiz. Bu düşünceyle; antrenman programlarımızı her yaş grubunu göz önünde bulundurarak uygulamaktayız.

 

Çalışmalarımız yetenek geliştirecek çalışmalar olup; oluşum, gelişim ve en son olarak performansa yönelik dönemler şeklindedir.

Bu dönemlere geçişi futbolcunun gelişim surecine paralel bir şekilde yeteneğini artıracak bilimsel ve sağlıklı şekilde yarışmacı gruplara hazırlıyoruz. Futbolu en iyi sergileyeceği çalışmaları dönemsel bir bütünlük içersinde sağlıklı bir şekilde uyguluyoruz.

    Bu uygulamalarımızla çocuklarımızın gelişim süreçlerini tamamlayabilmeleri için imkanlar sunuyoruz. İlk etapta bizim için çocuklarımızın yarışmacı olmaktan ziyade çocuklarımızın bize maç kazanmalarını değil yeteneklerini geliştirdikten sonra elit futbolcu olmaları önemlidir.

    Futbol eğitimlerimiz çocuğu kazanmaya yöneliktir.

    Biliyoruz ki; Çocuğu kazanmak yeteneklerini geliştirmek çocukluk yaşlardaki müsabakaları kazanmaktan daha önemlidir. Çocuğu ve gençleri kazanırsanız geleceğin müsabakalarını da kazanmış olursunuz.

     Beşiktaş Şanlıurfa futbol okulumuz geleceğin gençlerini kazanmak adına kayıtlara devam ediyor.

Geçen dönemde yaptığımız seçmelerde; Büyük gruptan Dokuz öğrencimiz Küçük gruptan on dokuz öğrencimiz Beşiktaş jk tarafından beğenilerek izlemeye alınıp uzman Antrenörlerimiz tarafından Beşiktaş’ın yarışmacı gruplarına alındılar. 

Şanlıurfa’da Futbolcu Seçmelerimiz bu dönemde de yapılacaktır. Sürekli taramalar yaparak; yetenekli gençleri aramaya devam ediyoruz.

Bu dönemde eğitim periyodumuz içersinde yarışmacı gruplarımıza hazır hale gelen öğrencilerimizi Beşiktaş Öz kaynak ve yarışmacı kategorilerine kazandırmak için önümüzde ki iki üç ay içersinde Şanlıurfa’da seçmeler yapacağız.

     Geleceğin yıldız adaylarını futbol okulumuza bekliyoruz. Kayıtlarımız devam ediyor. Kayıt yaptırmak isteyen velilerin Şanlıurfa Endüstri Meslek Lisesi Tesislerine gelerek çocuklarını Beşiktaş futbol okuluna kayıt yaptırabilirler.  

 

      Son olarak Futbolun doğru adresiyiz; Yarışmacı grubumuz 06 – 08 Eylül tarihleri arasında Mersin de Akdeniz Belediyesi ve Erdemli Gençler birliği takımlarıyla yaptığı maçlarda Futbolcularımız başarılı maçlar çıkardılar. Elit futbolcu pınarımız hızla büyüyor.

 

Yapılacak seçmelerimize ve futbol okulumuza en değerli varlıklarımız olan bütün çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyoruz dedi. • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Siverek Temiz Suya KavuşuyorÖnceki Haber

Siverek Temiz Suya Kavuşuyor

<span style="color: #ff0000;"><strong>4 Milyon </strong></span><span style="color: #0000ff;"><strong>PTT Kart Yenileniyor</strong></span>Sonraki Haber

<span style="color: #ff0000;"><strong>4...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar