<h2 class="ReadMsgSubject">Belediye Kalite Çıtasını Yükseltiyor&#8207;</h2>

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
<h2 class="ReadMsgSubject">Belediye Kalite Çıtasını Yükseltiyor&#8207;</h2>
Şanlıurfa Belediyesi Kalite ve Strateji Biri, belediyedeki birimlerin temsilcilerine ve proje ekibine &#8220;Stratejik Yönetim Eğitimi Semineri&#8221; verildi.
El Ruha otelde iki gün süren seminer’de KALDER Eğitimcisi Aybars Gediz, belediyedeki birimlerin temsilcilerine ve proje ekibine “Stratejik Yönetim Eğitimi Semineri” verdi. Gediz, vatandaş memnuniyetini yükselmeyi hedefleyen Şanlıurfa Belediyesi, vizyonunu geliştirmek amaçlarını daha iyi bir şekilde gerçekleştirmesi konusunda kalite standardını artırması gerektiğini söyledi. Bu çerçevede Şanlıurfa Belediyesinin standartlarını hızlı bir şekilde yükselttiğini dile getiren KALDER Eğitimcisi Aybars Gediz, yaklaşık 35 birim temsilcisi ve proje ekibine özel kalem müdürlüğünün çalışmalarını da anlattı. Kalitenin artırılmasında stratejik amacın, stratejik hedefin ve stratejik vizyonun ortaya konulmasındaki formülleri de sıralayan Gediz,”Tüm Kurum ve kuruluşların yanı sıra vatandaş ve çalışanların en üst düzeyde tutmak özel kalem müdürlüğünün görevidir dedi. Başkanla görüşmek isteyen STK ve tüzel kişilerin randevu taleplerini yüzde 90 gerçekleştirilmesi durumunda özel kalem kaliteyi yakalamış olur. Her yıl belirlenen törenlerde anıtı, gezi, kutlamaları ve ağırlamaları organize etmek yine özel kalemin işidir. Her ay en az bir sivil toplum örgünü ziyaret etmek ayrıca STK toplantısı yapmak da özel kalemin kalite standartlarında yer alır.”dedi

Belediye Özel Kalem müdürlüğünün stratejik plana bu şekilde açıklayan Aybars Gediz, bu eğitim seminerlileriyle amaçlarını şöyle açıkladı;”Gerçek anlamda yapılmak istenen şu; Şanlıurfa Belediyesinin hizmetlerinin daha kaliteli, daha verimli, daha hızlı, daha etkin bir şekilde vatandaşa sunabilmek. Bu amaçla da tüm faaliyetlerini tek çatı altında toparlayıp tek bir elden yönetmeye ve böylelikle de vatandaşını daha fazla memnun etmeye yönelik işlemleri sağlamaya bilmek için bizlerden bir eğitim alıyor. Şanlıurfa Belediyesinin bu konuda başarılı olmasını canı gönülden diliyorum. İnşallah da başarılı olur.”

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
<h2 class="ReadMsgSubject">Tabelaların standardı sağlandı&#8207;</h2>Önceki Haber

<h2 class="ReadMsgSubject">Tabelaların s...

Şehitlerimizin İsimleri Belli Oldu (Foto Galeri)Sonraki Haber

Şehitlerimizin İsimleri Belli Oldu (Foto...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar