Başkan Aksak, Görevimin Başındayım

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Aksak, Görevimin Başındayım
Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, hakkımda çıkan dedikodulara itibar etmeyiniz, görevimin başındayım." Dedi.

Başkan Aksak yaptığı açıklamasında, "Ülke tarihinin en önemli lideri olan Cumhurbaşkanımızın aynı zamanda genel başkanlığını yaptığı Ak Parti çatısı altında siyaset yapmaktan dün olduğu gibi bu gün ve yarın da gurur duyacağım.

Cumhurbaşkanımızın çizgisinde ve Hakk yolunda Ceylanpınar Halkına, Ak davamıza hizmet etmek şiarı ile yola çıktığımız ve sizlerin teveccühleri ile rakiplerimizden 6.000 oy fazla alarak seçildiğim Ceylanpınar Belediye başkanlığı şahsım adına bir amaç değil; sizlere ve Ak davama laikiyle ile hizmet edebilmek için ancak bir araçtır.

Bu bağlamda seçildiğimiz günden beridir Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve duruşu ile Ceylanpınar'ımıza, Ceylanpınar Halkına duyduğu sevgiden aldığımız güçle siz değerli hemşehrilerime hizmet etmekten gurur duyuyorum.

Sevgili Ceylanpınarlı hemşehrilerim; henüz Ankara da ilçemize büyük hizmetleri getirmek adına çalıştığım bir süreçte Ak davanın ve Ak Partinin başarısını hazmedemeyen; bazı kendini ve haddini bilmeyen kim  olduklarını ilçe halkımın tamamının bildiği bu ruh hastası şarlatanların şahsıma dair başlattığı algı operasyonu ve iddialar tamamen asılsızdır.

Görevimin başındayım ve sizlere hizmet ediyor olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

 Benim ve ekibimin bütün gayesi ilçemize en güzel hizmetleri getirmekti, 

gençlerimize istihdam alanları oluşturmaktır. 

Ayrıca gençlerime bir eğitimci olarak buradan  şunu söylemek istiyorum provakasyonlara gelmeyin... birileri bu huzur ortamını germeye çalışıyor.. biz Arabıyla,kürdüyle,Türküyle ve özbekiyle büyük bir aileyiz. 

Ben bu ilçede olduğum sürece haksızlığa ve iftiralara müsade etmeyeceğim..buradan kendini milletin üstünde gören hadsizlere duyurulur...

Bütün Ceylanpınarlı hemşerilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum." Dedi.

Haber detay altı

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kadıköy'de 7 gollü maç! F.Bahçe'den gövde gösterisi...Önceki Haber

Kadıköy'de 7 gollü maç! F.Bahçe'den gövd...

ŞANLIURFA’DA BİR MUHTAR GÖREVDEN ALINDI!Sonraki Haber

ŞANLIURFA’DA BİR MUHTAR GÖREVDEN ALINDI!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar