×
×
Gündem
Başkan Yardımcısı Günbeği'nin Bayram Mesajı
Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı ilhami Günbegi Ramazan Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı.
3 Haziran 2019 Pazartesi 13:01

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayını, sağlık ve birliktelikle bitirmiş olmanın huzur ve mutluluğu içindeyiz. Yüce Rabbimizin biz Müslümanlara bir hediyesi olan bu nadide ayı; oruçla, ibadetle, hayırla, beraberce tamamlarken.

Günbegi;Toplum olarak hayatımızda müstesna bir yeri olan bayramlar dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği günlerdir.


Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağlarıyla birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olacak, yeni bir bayrama daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın şükrü içerisindeyiz.


Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm islam âlemine, vatanımıza, milletimize ve insanlığa barış, bereket ve esenlikler getirmesini temenni ediyor, siz değerli hemşerilerimizin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.”dedi.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı