Akçakale'de Bir İlk

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Akçakale'de Bir İlk
Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde Mustafa Çiftçi isimli işadamı yeni yapılacak olan ve toplam maliyetinin 600 bin TL olacağı hesaplanan Polis Amirliği binasının yapımını üstlendi.
ŞANLIURFA/AKÇAKALE(GAPHA)-Akçakale Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ait olan arsada iki katlı İlçe Polis Merkez Amirliğinin yapım masraflarının tamamını “Çiftçi Tekstil Limited Şirketi” Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiftçi üstlendi.

Akçakale İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde düzenlenen imza protokol törenine Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl, Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Topçu, işadamı Mustafa Çiftçi, ilçe daire amirleri ve merkez mahalle muhtarları katıldı.  Protokol imza Töreninde konuşma yapan Kaymakam Şefik Aygöl; “Akçakale İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün özellikle yer problemine çözüm getirmek, daha etkin bir asayiş hizmeti vermek amacıyla Polis Merkez Amirliği İhtiyacı yıllardır devam ediyor ilçemizde. Bizler de bakanlıklarımızla bu konuda görüşmeler, gerekli projeler ve çalışmalar içerisinde olduk bugüne kadar ancak şu ana kadar Akçakale kaymakamlığımızın özellikle esnafımız vatandaşımız ve işadamlarımızla yaptığı çalışmalara ek olarak bugün bir yenisini daha eklemiş bulunuyoruz. Bu işte emeği geçen Çiftçi Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiftçi’ye ve yönetim kurulu üyelerine ilçem ve emniyet teşkilatı adına teşekkür ediyor ve bu çalışmanın memlekete hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum”dedi.

 İşadamı Mustafa Çiftçi ise; “Daha iyi hizmet verme amacında olan emniyetimiz burada kaymakam bey ve emniyet müdürümüz ve ilgili çalışanlar daha iyi şartlarda çalışabilsinler ve daha iyi hizmet üretebilsinler diye yeni bir binanın yapımına başlamak için biz katkıda bulunuyoruz hayırlı uğurlu olur inşallah” dedi.

Mustafa Güçlü • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfa'da Rehabilitasyoncular Adliye'de (Video)Önceki Haber

Şanlıurfa'da Rehabilitasyoncular Adliye'...

Sanayici Niteliksiz Personel İstemiyor (Video)Sonraki Haber

Sanayici Niteliksiz Personel İstemiyor (...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar