AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Düşünür: Önümüzdeki Seçimler için Kolları Sıvadık

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Düşünür: Önümüzdeki Seçimler için Kolları Sıvadık
Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın da Katılımıyla Gerçekleşen Şanlıurfa 3. Olağan İl Kongresinde Tek Listeyle Gidilen Seçimde Başkan Seçilen Ahmet Düşünür,

Düzenlediği Bir Basın Toplantısıyla Göreve Gelen Yeni Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı. Düşünür, Önümüzdeki İlk Seçimlere Hazırlanmak İçin Kolları Sıvadıklarını Söyledi.

 
Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleşen Şanlıurfa 3. Olağan İl Kongresinde tek listeyle gidilen seçimde başkan seçilen Ahmet Düşünür, düzenlediği bir basın toplantısıyla göreve gelen yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Düşünür, önümüzdeki ilk seçimlere hazırlanmak için kolları sıvadıklarını söyledi.

AK Parti'nin yeni İl Başkanı Düşünür oluşturdukları listenin Şanlıurfa'nın beklediği bir liste olduğunu söyledi. El-Ruha Otel'de düzenlen basın toplantısında konuşan Ahmet Düşünür, il teşkilatı olarak amaçlarının Şanlıurfa'ya hizmet etmek olduğunu söyledi. AK Parti'nin siyasette bir hizmet partisi olduğunu ifade eden Düşünür şunları söyledi: "Biz de hizmet için varız. Bugünden sonra yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızla sık sık toplantılar düzenleyip kendimize belirleyeceğimiz bir yol haritasıyla çalışmalarımıza başlayacağız. Geçtiğimiz seçimde AK PartiŞanlıurfa'da düzde 40 oy aldı. Yönetim olarak bizim hedefimiz 2011 yılında yapılan seçimde partimizin oy oranını yüzde 75'e çıkarmak. Bunu başaracağımıza inanıyorum."

Basın toplantısında gazetecilerin sorularını da cevaplayan Düşünür, oluşturduğu listeye yönelik yapılan eleştirilerin yersiz olduğunu belirtti. Zamanının çok kısıtlı olmasına rağmen çok iyi bir liste hazırladıklarını savunan Ahmet Düşünür, "Listemiz Şanlıurfa'nın beklediği bir listedir. Genel merkezimizin isteği doğrultusunda 10 tane bayana yer verdik. Listemizde merkeze ağırlık verdiğimiz kadar kırsala da ağırlık vermişiz. Listede Şanlıurfa merkeze bağlı köylere hitap eden arkadaşlarımız var. Listede benden yaşça büyük ağabeylerim de var, onlar da bize öncülük edecek." dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÖSS Parasıyla PKK'ya YardımÖnceki Haber

ÖSS Parasıyla PKK'ya Yardım

ÖĞRENCİLER KAHVALTIDASonraki Haber

ÖĞRENCİLER KAHVALTIDA

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!