AK Parti MKYK Üyesi Polat'tan bayram mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti MKYK Üyesi Polat'tan bayram mesajı
AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Bayramın kalplerimizi coşturması, umutlarımızı yeşertmesi niyazımla, bayramınız mübarek olsun" dedi.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Vildan Polat, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Şanlıurfalılar, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Mübarek Ramazan-ı şerifin ardından, bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın tatlı heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı, samimi dua ve ibadetlerimizi kabul etsin. Bayram sevinçtir, mutluluktur. Hayatı sekinet ve huzura dönüştüren, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı güçlendiren özel ve güzel günlerdir. Bu müstesna günlerin, sevinç ve mutluluklarımızı paylaşarak artırmamıza, milli ve manevi birliğimizin en üst seviyede yaşanmasına, dostluklarımızın tazelenmesine vesile olmasını diliyorum.

Dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle maalesef, bu bayram biraz farklı olacak. Bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemeyeceğiz. Küçüklerimizi kucaklayamayacak, hısım, akraba ve dostlarımızı ziyaret edemeyeceğiz. Biz de, göz göremezse gönül sever kavlince, sevdiklerimizle gönülden bayramlaşacağız ve sevdiklerimizi görüntülü arayıp yüzlerimizdeki tebessümü görmekle yetineceğiz. Ancak, her ne şartta olursa olsun, tüm bayramlar gibi, bu bayramı da sevince dönüştüreceğiz, bayram sevincini ve neşesini çoğaltacağız, paylaşacağız İnşallah. Evlerimizden de olsa birliğimizin ve dirliğimizin sembollerinden biri olan; Ramazan Bayramıyla, millet olarak tarihimizden, kültürümüzden, medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla, sevgimizi, muhabbetimizi daha da büyütüp pekiştireceğiz.

Bu duygularla, başta kıymetli Şanlıurfalı hemşerilerim olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin; Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Bayramın kalplerimizi coşturması, umutlarımızı yeşertmesi niyazımla, bayramınız mübarek olsun. Evde kalın, sevgiyle kalın, sağlıcakla kalın."

Haber detay altı
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vali Erin: Bayramlar milletçe birbirimize sarılacağımız sevinç günleridirÖnceki Haber

Vali Erin: Bayramlar milletçe birbirimiz...

Urfa'daki feci kazanın görüntüleri ortaya çıktıSonraki Haber

Urfa'daki feci kazanın görüntüleri ortay...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar