AK Parti İl Başkanından son çağrı: 'Sahip çıkalım'

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti İl Başkanından son çağrı: 'Sahip çıkalım'
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, seçim yasaklarına saatler kala vatandaşlara çağrıda bulunarak, sandıklara, AK Parti ve adaylarına sahip çıkmalarını istedi.

Yerel seçimlerin 31 Mart 2019 olarak açıklanmasının ardından çalışmalara başlayan ve o günden bu güne seçim ziyaretlerini sürdüren AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Türkiye genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da herkesin ülkenin geleceği ve kendi geleceği için sandıklara, AK Parti ve adaylarına sahip çıkmalarını istedi.

'MEMLEKET İŞİ, GÖNÜL İŞİ'

Yıldız, “AK Parti olarak bizim için 31 Mart seçimleri belediyecilikte 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacaktır. Şehir demek medeniyet demektir. Medeniyetin özünde inanç ve ahlak vardır. Memleketişi, gönülişidir. İktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir. Bunu hiç kimse inkar edemez. AK Parti kadrolarının belediyelerdeki başarılarının gerisinde, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen bir paradigma değişikliği vardır. Şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız.Belediye başkanlarımız, şehir halkına hakim olma değil hadim olma idrakiyle görevlerini yürütecekler” dedi.

'HİZMETE TALİBİZ'

Yıldız, konuşmasına şöyle devam etti: “Memleketişi, gönülişi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AKParti olarak milletimizin hizmetine talibiz.Her faaliyetimizi, en başından en sonuna kadar milletimizin gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceğiz.Belediye Meclisi toplantılarının ve belediye ihalelerinin canlı yayın dâhil, herkese açık şekilde yapılması için tüm imkânların kullanılmasını sağlayacağız.Sosyal Belediyecilik anlayışımızı, tüm mağdur ve mazlumlarla birlikte ailelerimize, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve engellilerimize hizmet verecek şekilde genişleteceğiz.Sıfır Atık Projesini her kurumumuzda, her evimizde hayata geçireceğiz.Halkımızın ailesiyle huzur içinde vakit geçirebileceği, dinlenebileceği, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılabileceği Millet Bahçelerini her şehrimizde yaygınlaştıracağız.Millet kıraathanelerini mahalle düzeyine kadar yaygınlaştıracağız. Tek tip kentsel dönüşüm uygulamaları yerine, bölgenin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gözeten çözümler üreteceğiz. Kentsel dönüşüm projelerini, şehirlerimizi hem deprem riskinden, hem de çarpık yapılaşmadan kurtarmaya dönük olarak geliştireceğiz. Otopark meselesini, hem şehir planlarında, hem de imar uygulamalarında asli öncelik haline getireceğiz.Mahalli seçimlerde partimizin elde edeceği güzel neticeler, sadece Şanlıurfa’yı değil Türkiye’yi her alanda hedeflerine ulaştıracak çalışmalarımızda bize moral desteği verecektir.Büyükşehirlerimizde, ilçelerimizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır.” 

Yıldız, altyapı ve ulaşım konusu çözülmeden şehirin gerçek anlamda şehir haline getirmiş olamayacaklarına inandıklarını ve AK Partili Belediye Başkanlarının ona göre planlama yaptıklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ödüllü turnuvaya Urfalılardan büyük ilgiÖnceki Haber

Ödüllü turnuvaya Urfalılardan büyük ilgi

Vali Erin, kalplere dokunuyor!Sonraki Haber

Vali Erin, kalplere dokunuyor!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar