×
×
Ekonomi
AK Parti heyeti Büyükfırat'ta buluştu
Büyük kongre için Ankara'ya çıkarma yapan AK Parti İl ve İlçe teşkilatlarından oluşan 10 Araçla birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara Arena kapalı spor salonundaki büyük kongresine katılmak için bu akşam saat 17'00'de yola çıktı.
28 Ağustos 2014 Perşembe 16:29

Büyük kongre'ye AK Parti İl Başkan yardımcıları, kadın kolları, gençlik kolları, Ak Parti Merkez İlçe başkan yardımcıları yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve gazeteciler katıldı.

 

10 Araçla birlikte Osmaniye Bahçe İlçesi çıkışında bulunan Büyükfırat dinlenme tesislerinde akşam yemeğinde buluştular. Tesilerde Şanlıurfa ekibi ağıorlamaktan duyduğu memnuiyeti dile getiren Büyükfırat tesileri müdürü Bayram Büyükfırat: "AK Parti Şanlıurfa teşkilatına başarılar diliyorum. Bu akşam Şanlıurfalıları misafir etmekten dolayı çok mutluyum" dedi.

Güzel misafirperverlikten dolay tesis sahibi ve çalışanlarına teşekkür eden AK Parti Kafile Başkanı AK Parti İl Başkan vekili İsa Kızıldemir; "Büyük kongremiz için Ankara'ya gidiyoruz. Arkadaşlarla birlikte Büyükfırat tesislerinde mola verdik. Hemşehrimize nisafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.

 

AK Parti teşkilatı moladan daha sonra tesislerden ayrılarak, Ankara'ya geçti.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı