Abide Çıtasını Yükseltiyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Abide Çıtasını Yükseltiyor
Şanlıurfa’nın en büyük alış veriş mağazası olan Abide Park her gecen gün yükselen satış ve hizmet grafiğiyle faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Şanlıurfa’nın en büyük alış veriş mağazası olan Abide Park her gecen gün yükselen satış ve hizmet grafiğiyle faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Abide Park Genel Müdürü Atay Çoban Şanlıurfa da kendilerine rakip alış veriş merkezlerinin açılmasına rağmen hizmet grafiğini yükselterek sürdürmeye devam ettiğini söyledi.


Şanlıurfa’nın en işlek semti olan Abide kavşağında  3 katlı lüks mağazasında Şanlıurfalılara kaliteli ve ucuz hizmet sunan Abide Park Genel Müdürü Atay Çoban Şanlıurfa da kendilerine rakip mağazalar açılmasına rağmen hizmet çıtalarının her geçen gün yükselerek sürdürdüklerini bildirdi. Satış hedeflerini fazlasıyla yakaladıklarını belirten Atay Çoban Şanlıurfalılara bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ilkleri sunmaya devem edeceklerini ifade etti.


2008 yılı Mart ayında açılan Abide Park alışveriş merkezinin her geçen gün yükselen satış ve hizmet grafiğiyle faaliyetlerine devam etmenin haklı gururunu yaşadığını  anlatan Atay Çoban” Abidepark geçen seneden bugüne yeni rakiplerinde açılmasına rağmen her geçen gün grafiğini yükseltmeye devam etmektedir. Satış hedeflerimizi fazlasıyla  yakaladık Özellikle son 4-5 ayda satışlarımızda ülkemizde çok yoğun bir şekilde kullanılan kriz söylentilerine rağmen, geçen yılın aynı dönemine oranla % 50’nin üzerinde bir artış gerçekleştirmiş durumdayız.  Bunun sevincini müşterilerimizle beraber, sunduğumuz kalite ve hizmetle yaşamaktayız.Abidepark Şanlıurfa halkının isteklerine, özelliklede her bütçeye uygun imkanlarla sunmaktadır. Eğlence, sinema, gıda, giyim, zücaciye, kuru temizleme, bayanlara özel Güzellik ve Spor salonu, Erkek kuaför, takı mağazaları, özdilek,cafe,restaurant gibi bir çok hizmeti ilk defa Abide Park olarak Şanlıurfa halkına sunmaktan çok mutluyuz. Her alanda yeni işyerlerine yeni ufukların öncelikle Abide Park’ta başlaması da bizim doğru yolda olduğumuzun en önemli göstergesidir” dedi 


Satışlarını bu şekilde yükselmesinde Şanlıurfa’da yine bir ilk olan Abide Kart uygulamasının büyük etkisi olduğun u anlatan Abide Park Genel Müdürü Atay Çoban Yaklaşık 6 ay önce başlatmış olduğumuz Abide uygulamamızda kart sahibi sayımız 30.000 kişiyi bulmuştur. Her geçen günde Abide Kart’lı müşteri sayımız artarak devam etmektedir. Bu kart sayesinde müşterilerimiz Abide Park bünyesinde bulunan tüm özel fiyatlardan faydalanmaktadır.Aynı zamanda yaptıkları alışverişlere puan toplayıp, bu puanlarını para olarak kullanma imkanını bulmaktadırlar. Bu kartın en önemli özelliği de Bankalarla herhangi bir ilişkisinin olmayışıdır. Abide Kart sadece Abide Park’la değerli müşterilerinin arasındaki sözleşmesi dahi olmayan sadakat kartıdır. Müşterilerimize bugüne kadar Şanlıurfa’da ilkleri sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Bugünden sonrada yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sözünü vererek, yine ilk olacak yeniliklerle çok yakında buluşmak ümidiyle teşekkürlerimi sunuyorum.” Şeklinde konuştu.


  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Kavakçı'dan 'Pısırık' SuçlamasıÖnceki Haber

Kavakçı'dan 'Pısırık' Suçlaması

Örgütte TSK bilgileri ÇıktıSonraki Haber

Örgütte TSK bilgileri Çıktı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!