Başkanvekili İbrahim Uçar Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkanvekili İbrahim Uçar Vatandaşların Sorunlarını Dinledi
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İbrahim Uçar, yoğun iş temposuna rağmen her ortamda vatandaşların sorunlarını dinleyerek destek oluyor.

Suruç'un ehlibeyt ailesinden olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Uçar, belediye binasındaki makamında, Taziyelerde, düğünlerde vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinliyor. Başkan vekili İbrahim Uçar Belediyeye gelen vatandaşları merdiven basamaklarında karşılayarak, sorun ve sıkıntılarını dinleyerek kurum amirlerine gerekli talimatları verdi. Şanlıurfa'da yaşayan herkesin sıkıntılarını, dilek ve temennilerini birebir aracısız dinlemek ve sıkıntılarına mevzuat çerçevesinde çözüm bulmaya çalıştıklarını söyleyen Başkan vekili İbrahim Uçar, "Vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve devletimizden beklentilerini rahatlıkla anlattığını gördük. Bu da Şanlıurfa merkez ve ilçelerimizde yaşayan dar gelirli ailelerin kendilerini daha rahat bir şekilde ifade etmesine vesile oldu. Belediyemizin imkanları ve mevzuatlarımızın ön gördüğü çerçevede Şanlıurfa'da yaşayan dar gelirli tüm vatandaşlarımıza yardım etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımız artık rahat bir şekilde iş isteme imkanına kavuştukları içinde gayet mutlu olduklarını gördük. Artık devletin her zaman kendilerinin yanında olduklarını dile getiriyorlar” dedi.

“Kapılarımız herkese sonuna kadar açık”
Tüm kamu kurum ve kuruluş kapılarının Şanlıurfa'da yaşayan herkese sonuna kadar açık olduğunu kaydeden Uçar, “Şanlıurfa'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının kapıları onlara sonuna kadar açıktır. Belediye başkanlığı makamı olarak vatandaşımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Vekaleten Göreve geldiğim günden beri Şanlıurfa'da huzuru ve kardeşliği için elimden gelen tüm gayreti gösterdim ve her daim göstermeye de devam edeceğim. Şanlıurfa'daki huzurunuzu ve refahımızı bozacak hiç kimseye aman vermeyelim. Allah huzurumuzu ve refahımızı daim etsin” şeklinde konuştu.

“Artık rahatlıkla derdimizi anlatabiliyoruz”
Belediyenin basamaklarında sorunlarını anlatan vatandaşlar ise, “Belediye Başkan Vekilimiz İbrahim Uçar bu samimi davranışından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Çok şükür artık rahatlıkla derdimizi anlatabiliyoruz. Sağ olsun başkan vekilimiz Uçar, bizlerle yakından ilgileniyor ve çok kısa süre içerisinde yaşadığımız ekonomik sıkıntılarımıza devletimiz imkanları çerçevesine çare buluyorlar” dediler.

Haber detay altı
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Saha zemini çökünce dışarıdan kum getirildiÖnceki Haber

Saha zemini çökünce dışarıdan kum getiri...

Resmi Gazete'de yayımlandı... 1 Ocak'ta geçerli!Sonraki Haber

Resmi Gazete'de yayımlandı... 1 Ocak'ta...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar